Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Znów odrzucony, 3 miesiące psu w dupe, czy serio dla lasek w dzisiejszych czasach seks znaczy tyle co nic? Boli jeszcze bardziej, bo dziewczyna jeśli chodzi o hobby w 99% dopasowana jak ja. Spędzaliśmy super czas, a na koniec ona zaczyna po prostu bez niczego ghostowac. Samotność zaczyna pożerać mnie w całości, brak znajomych nie pomaga. Na samą myśl o powrocie na #tinder zbiera mnie na wymioty. Jeszcze zbliża się sylwester, który kolejny raz spędzę samotnie. Gdzie ja mam znaleźć sens życia. Nie potrafię w sobie. Czuję że ten brakujący element to właśnie kobieta obok mnie. Mnie nawet już nie jara jakiś przypadkowy seks czy fwb. Ja chciałbym po prostu mieć dziewczynę. Już nawet hobby nie sprawia mi radości. Nie uważam się za brzydkiego, nie miałem też problemu żeby mieć jakieś fwb albo ons. Tylko ja nigdy tego nie chciałem. W fwb się zakochiwałem, ons zazwyczaj oboje się rozchodziliśmy. Czemu ja zawsze muszę się tak angażować, ja nie potrafię inaczej.
#zalesie #samotnosc #feels #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: heracinsky
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: wpierw warto poszukać znajomych, a potem miłości. Zawsze w razie niepowodzenia można z kimś pogadać. Jeżeli się umówiłeś na seks to nie dziw się później że na tym dziewczyna kończy. To tylko Twoja wina że się zakochałeś.
@mirko_anonim: na samotny sylwester jest proste rozwiązanie: iść do jakiegoś klubu i się dobrze bawić, a może przy okazji wyniknie ciekawa okazja do poznania kogoś. Lepiej to niż siedzieć w chacie i płakać ¯\(ツ)/¯