Wpis z mikrobloga

@rafal-heros: Dlaczego? Bardzo dobrze, że się dostał razem z Mateckim. Akurat przed wyborami będzie można ich ciągać po sądach i mówić wprost, że twarzami PiSu są typ żerujący na śmiertelnie chorych dzieciach i drugi co zaszczuł ofiarę pedofila.
Nie bez powodu takie zdegenerowane #!$%@? trafiły do PiSu

Mejza nawet dla starych pisowców jest odrażający więc dodatkowo destabilizuje partię od środka.
@chalka_56 właśnie to najgorsze, że ludzie na niego głosowali celowo. On nie był jedynka tylko 11, a ludzie szukali go na liście i oddawali na niego głos. Na typa co jest znany z przekręty na chorych dzieciach, wyciągania kasy z dofinansowania i jakichś sztampowych tekstów anty-Tusk, na poziomie najwyżej Oskarka pisowskiego. On nawet nie był autentyczny w tym napieprzaniu na Tuska tylko widać, że się pod to podpiął.
@PanKompromitacja też mnie to zdziwiło. Strasznie staro wygląda jam na tak młodego gościa. A jego zepsucie moralne dodatkowo go postarza bo wydaje się już takim zdegenerowanym władza politykiem, a to mlody karierowicz, który liże tyłki starym wyjadaczom. To w sumie przykład na to, że żadne "wymarcie" starszego pokolenia nic nie zmieni. Pełno takich Mejz jest w polityce lub czeka by się tam dostać.
@Maly_Jasio Przypomniało mi się jak kiedyś u mnie w mieście (turystyczne) ze sklepu ze śmiesznymi zabawkami wypadła gromada dzieciaków, najprawdopodobniej wycieczkowiczów, i wszyscy nosili na twarzach takie maski. Ależ to obłędnie wyglądało...