Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, ze zrozumiałych względów zrezygnowałem z interakcji z #p0lka.
Ukrainki, Białorusinki i Rosjanki są bardzo materialistyczne i skłonne do zdrad/rozwodów/chorób wenerycznych, a ich wybredność rośnie.

Będę poszukiwać partnerki wśród dziewczyn z całego świata, w tym wśród (południowo)wschodnich Azjatek. Biały Polak (6/10, 180 cm) w wieku 31 lat + polska klasa średnia z wyższym wykształceniem i własnym mieszkaniem/samochodem ciągle będzie mieć ciężko, ale na pewno nie bardziej niż na rodzimym rynku, a do tego czekają na niego lepsze matche. Skupię się na dziewczynach o a) bardziej konserwatywnym/szaro-mysim/empatycznym usposobieniu + b) tych z wykształceniem ścisłym, mogących pracować zdalnie - oba punkty zwiększają szanse na szczęśliwy i stabilny związek. Dwa pytania:

1. Za pomocą jakich portali najlepiej poszukiwać dziewczyn w takim typie?

2. W jaki sposób zminimalizować dalsze ryzyka, w tym szanse na zostanie zastąpionym przez lepszy model? Wiadomo, że podstawa to niedecydowanie się na #slub i #dzieci (#wazektomia) + rozdzielczość majątkowa (symetryczny wkład w comiesięczny budżet, może mieszkać u mnie). Oczywiście odsieje to 99% dziewczyn szukających beta-bankomatu, ale liczę na to, że pozostawi pojedyncze, które odczuwają naturalny pociąg do białego partnera o dość dobrym statusie społecznym i wspólnych zainteresowaniach, żyjącego w całkiem dobrze rozwiniętym kraju członkowskim UE.

Jak to wygląda w kontekście #prawo? Czy dziewczyna mogłaby legalnie mieszkać ze mną na stałe (i ew. starać się o obywatelstwo Polski/innego państwa #ue, do którego przeprowadzilibyśmy się) bez konieczności zawarcia #malzenstwo?

#pytanie #azja #azjatka #azjatki #zwiazki #seks #rozowepaski #randkujzwykopem #tinder #badoo #europa #przeprowadzka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirkoanonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, ze zrozumiałych względów zrezygnowałem ...
  • 24
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wydaje mi się, że te konserwatywne i tradycyjne azjatki mocno związane są z rodzinami i czasem ciężko jest przeprowadzić się na wyspę obok, a co dopiero do EU
  • Odpowiedz
Jak to wygląda w kontekście #prawo? Czy dziewczyna mogłaby legalnie mieszkać ze mną na stałe (i ew. starać się o obywatelstwo Polski/innego państwa #ue, do którego przeprowadzilibyśmy się) bez konieczności zawarcia #malzenstwo?


@mirko_anonim: lol XD to niby jaką wizę ona ma mieć w Polsce? Albo ślub albo bierzesz specjalistkę mogącą pracować w korpo ale to i tak trudno ściągnąć kogoś takiego :P Twój plan ma 0,01% szansy na
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ty to masz marzenia xD uważaj bo laska z 3 świata przeprowadzi się na drugi koniec świata żeby laskawie płacić połowę twoich rachunków i godzic się na pojepane wymagania aha xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: polki to ksienszniczki błe błe tym czasem koleś już snuje plany jak tu sobie ściągnąć niewolnice z 3 świata która będzie mu dosłownie usługiwać i całować po nogach że nie bije xD ty jesteś chory
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Masz nadzieję, że weźmiesz laskę z biednego domu do lepszego świata a ona za samo to będzie ci wdzięczna i będzie do końca życia gotować ci obiadki i sprzątać chatę? ahh ta naiwność.


@elena-mary, baba jak zwykle nic nie rozumie. Tu chodzi o to, że wy macie wgrane do łba, że szukacie gałęzi, jak wskoczycie na jedną to jak pojawi się ktoś "lepszy" to skaczecie na jego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale złudzenia to masz typie zajebiste xD

Albo tam jedziesz na sekspedycję opróżniać jaja przez np. 2 tygodnie i wracasz albo się tam przeprowadzasz i żyjesz. Chyba, że chcesz sprowadzić dauniarę z #!$%@? do Europy i łudzisz się, że nie #!$%@? do normika tydzień po legalizacji pobytu? xDDD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Noonecares123 Szczerze dziękuję za te życzenia! Lojalna partnerka do poważnego, bazującego na autentycznym uczuciu związku, opartego o taki sam poziom zaangażowania emocjonalnego i finansowego to dzisiaj marzenie każdego sensownego faceta.

Ba, oczekuję znacznie mniej niż wynika z Twoich życzeń - w kontekście statusu partnerka nie musi mieć dobrej magisterki, porównywalnych zarobków, porównywalnie dobrego paszportu, samochodu, ani mieszkania. Wystarczy trochę kobiecego wdzięku i dobre serce :)

__________________

@notBart To
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @JanRouterTrzeci Nie interesuje mnie seks-turystyka i lokalny odpowiednik współczesnych Polek, tylko tradycyjny związek na poziomie. Zakładam, że jestem względnie normicki, a sprowadzona partnerka będzie porządniejsza i lojalniejsza od rodaczki - a w najgorszym wypadku nic nie stracę z racji braku ślubu i dziecka.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz
Odpowiem ci czego głównie oczekują mężczyźni - wierności.


@mirko_anonim: ohh tak wspaniali faceci oczekują głównie wierności a gupie baby miliard wymagań mają XD na jakim ty świecie żyjesz. Już się czytać nie chce tych wysrywów, że byle pasztet dostaje setki wiadomości dziennie a dobre chłopaki skazane są na samotność :D Naiwne jest Twoje myślenie, że jakaś filipinka będzie cię bardziej szanować za hmmm..... w sumie nawet nie wiadomo za co ma
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @elena-mary, podobno jesteś wykształcona. Weź zajrzyj do googla i sprawdź co socjologowie mówią na ten temat.
Następna sprawa, tworzysz projekcje, jak każda baba, że jak jestem na wykopie to baby magicznie wyczuwają to i wiedzą, że jestem przez to mizoginem. Akurat nie jest tak, że jestem źle odbierany przez wygląd, często nawet widzę taką pozytywną energię względem mnie, gdy rozmawiam z jakąś babą.
Ostatnia sprawa to w
  • Odpowiedz
Następna sprawa, tworzysz projekcje, jak każda baba, że jak jestem na wykopie to baby magicznie wyczuwają to i wiedzą, że jestem przez to mizoginem.


@mirko_anonim: projekcje? Gościu, mizoginia się dosłownie wylewa z każdego zdania w tych twoich wysrywach xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @zmarnowany_czas, tak, projekcje, bo to co piszę na wajkopie, a to jak zachowuję się realnie to dwie różne sprawy xD
Uważaj, bo każdy kogo spotykasz w życiu nie jest szczery i to, że jakaś baba na żywo powie ci "anon, ja to wcale nie lubię wysokich, muskularnych, wolę niskiego misia" to wcale nie znaczy, że tak uważa.
Ta wykształcona @elena-mary oczywiście nie odpowie, czy sprawdziła w google,
  • Odpowiedz
Ta wykształcona @elena-mary oczywiście nie odpowie, czy sprawdziła w google, tylko wolała ciebie zaplusować. A nie odpowie mi, bo wie, że mam rację i woli udawać, że "zgasiła mnie" tym, że wytknęła mi rzekomą mizoginię.


@mirko_anonim: ale to może ty podaj źródło bo zuciles tak ogólnikowe hasło że nie chce mi się tego nawet weryfikować.

Wy tam i tak wiecie swoje tak jak z powtarzaną t codziennie bzdurą, że 10% facetów
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @elena-mary, beka, baba została duchowo w PRLu, jacy my? Z kim jeszcze tutaj piszesz? Masz też na myśli tego sojaka wyżej?

Mam coś idealnego dla Ciebie, słoneczko, https://pytanienasniadanie.tvp.pl/29706178/wymagania-kobiet-wobec-facetow

Prosty przekaz, nawet nie musisz oglądać materiału, tam jest skrótowiec, wytłuszczony, w języku polskim.
Myślę, że więcej nie zrozumiałabyś.
Całuski :*

  • Odpowiedz