Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki
Po randce kobita napisała mi "że odrzuciła ją moja pewność siebie", w sensie że za wysoka XD Najpierw było takie "co kur*a wtf" a potem zacząłem się śmiać. Ja nie wiem co z tymi różowymi jest nie tak, chłop ma dobrą pracę, dwa samochody, zadbany w tu takie cyrki xddd
  • 45
  • Odpowiedz
  • 583
@Mwv6: mnie by odrzucił Twój niezbyt pojemny łeb, który do tej pory nie zrozumiał, że są różni ludzie szukający różnych osobowości.
  • Odpowiedz
Moze jestes zarozumiały, gadasz ciągle co to nie Ty, jaki jestes zajebisty, czego nie potrafisz , ile to nie zarabiasz, jakie te Twoje fury nie sa zajebiste a na spotkaniu nie dasz jej nawet dojsc do słowa bo ciągle gadasz o sobie. Ale to tylko moja 1 mysl.
  • Odpowiedz
@Mwv6: Wyprodukowałeś dwa wpisy, w których szukasz laptopa do 1,5-2k. Podstawowe laptopy to 4k, jak chcesz do czegoś poważniejszego, to dajesz w okolicach 10k.

Inne wpisy o problemach ze zdrowiem, depresji w młodości, niepewności odnośnie swojego wyglądu (prosisz różowe o ocenę na PW). Dalej nie chciało mi się scrollować, bo już po jednej stronie twojej aktywności rysuje się obraz zakompleksionego człowieka, który podbudowuje swoje ego nieco wyższymi od przeciętnych zarobkami i
  • Odpowiedz