Wpis z mikrobloga

Jakie to są k**wy z tego Wolta czy innego zasranego Ubera. Zrobiłem zamówienie, zamówienie gotowe do odbioru - brak kurierów w pobliżu, brak możliwości rezygnacji, po 40 minutach kurier potwierdził, że odbierze i zmienił się status na "zamówienie czeka na odbiór kuriera".
Problem w tym, że gościu wziął kilka takich zamówień i widzę jak #!$%@? po całym mieście rozwożąc inne zamówienia, co nawet jest potwierdzone wyświetlanym napisem w apce "kurier ma też inne zamówienia". Finalnie przyjechał 3h po, wszystko zimne, do #!$%@?, Wolt zaoferował łaskawie zwrot 50% na wolt credits.

Te aplikacje to jest jakieś nieporozumienie. Dno.

#glovo #ubereats #wolt #pysznepl #zalesie #jedzenie
  • 11
  • Odpowiedz
@Buuuu: Ale ja czy on? On nie potrafi sobie sam przygotować żarełka i narzeka że mu zimne przywieźli, ja sobie na patelni usmażę kiełbaskę i w garneczku ugotuję ziemniaczki - wszystko podane gorące i smaczne. To kto tu jest zjebem i ma dwie lewe ręce?
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: idąc twoim tokiem rozumowania to jak zamowisz ekipę remontową do mieszkania i zrobią ci na #!$%@? to też nie masz prawa narzekać na jakośc usług bo mogłeś sam zrobić i masz dwie lewe ręce. Kurde gdzie tacy jak ty kończą szkole, dramat xd
  • Odpowiedz
@Wiskoler_double: z posiłkiem nic, ale z logicznym myśleniem owszem. Wg ciebie cały biznes gastronomiczny nie ma sensu bo ludzie powinni zacząć sami gotować. Przeczytaj jeszcze raz ten wpis i zastanów się nad tym co napisałeś xd albo po prostu jesteś jakimś trolem, których niemalo na wykopie. eod
  • Odpowiedz