Wpis z mikrobloga

Że #peja korzysta z usług prostytutek to mnie nie dziwi, ale żeby #karolak? Martwi mnie realna skala tego procederu i normalizowanie tego zjawiska mimochodem u celebrytów #prostytucja #zurnalista słucham tego podcastu i odcinka z Karolakiem jak mówi że poniżej 40k miesięcznie nie żyje mu się wygodnie i że po ayauasce wiele zrozumiał i smutno mi , bo pogarszam sobie zdanie o człowieku który był mi neutralny a nawet bawił swoją szpara w zębach w reklamach przesyłek kurierskich
  • 8
@KingaM szkoda czasu na słuchanie podcastu złodzieja żurnalisty (jak inaczej nazwać gościa który nie spłaca długów?)

Przestałem słuchać tego gościa jak się dowiedziałem co narobił w życiu i jakie ma podejście do tego.
@KingaM
Ja w korzystaniu z usług prostytutek widzę podobieństwo do kobiecego sposobu myślenia - takie bezuczuciową podejście, w którym liczy się bilans zysków i strat.
@KingaM: To korzysta obecnie czy korzystał lata temu? W najnowszym podcaście u Wojewódzkiego i Kędzierskiego Peja nie powiedział, że aktualnie korzysta z usług prostytutek tylko wspominał o swojej dawnej burzliwej przeszłości. Twoje twierdzenie jest krzywdzące.