Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dzisiaj miałem dzień próbny w największej polskiej korporacji w przemyśle naftowym tzw. Polski Koncern Naftowy ORLEN . Chciałem sobie dorobić w czasie studiów taka praca w weekendy, żeby sobie nazbierać na jakieś fajne wakacje lub paliwo. Wiadomo pierwszy dzień w pracy zawsze jest stres. Jak ludzie Cię odbiorą, zmiana środowiska, praca z klientem itp.. Po pierwszej godzinie w dniu próbnym powiedzieli mi, że się nie nadaje. Kim trzeba być, żeby już po pierwszej godzinie ocenić Mirasa lvl 21, który chce dorobić i powiedzieć do czego się nada, a do czego nie.
Tłumaczyłem temu Januszowi biznesu, że trzeba się wdrożyć do nowego środowiska i po czasie samo wszystko wejdzie. a on z góry mi mówi, że zna ludzi i jeszcze nikt się nie zmienił.
#anonimowemirkowyznania #orlen #orlenuczy #januszex #pracbaza #studbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
@mirko_anonim: jak sie w pracy z klientem stresujesz i to widac to jest przeslanka, ze sie do tego nie nadajesz.
To nic osobistego - to jakbys sie zatrudnil na budowie i mialbys nosic worki z cementem, ale po trzecim juz Ci rece odpadaja = nie nadajesz sie i elo