Wpis z mikrobloga

Cześć, czy ktoś miał może doczynienia z z chirurgia ręki u dziecka właściwie z rekonstrukcja uszkodzony palców. Znajomych córka jest w szpitalu i się zastanawiam czy nie lepiej przenieść do jakiejś lepszej kliniki. Słyszałem o Poznaniu, tylko narazie lekarze mówią ze najpierw musi się zagoić, a ja się zastanawiam czy nie lepiej wcześniej zeby ktoś to obejrzał co typowo się zajmuje takimi tematami? #chirurgia #lekarz #zdrowie #leczenie #poznan #warszawa #ratownikmedyczny
  • 4
  • Odpowiedz
@mazoku: ja od kilku różnych lekarzy/doktorów słyszałem, że Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im W. Degi jest najlepszy w tych tematach ręki.
Sam miałem tam operacje nadgarstka i palca w sierpniu, ale nie mam porównania czy dobrze, czy źle względem innych.
  • Odpowiedz
@mazoku po diagnozach/wizytach prywatnych miałem skierowanie na operację.
I początkowo dawali mi termin na luty/marzec (turbo odległy) ale tłumaczyłem im że muszę mieć operację max w przeciągu 2 tygodni i znaleźli wolne łóżko. Tak jakby przyjęli mnie od razu z marszu. Nawet nie mogłem wrócić do domu po ubrania/kosmetyczkę, bo już nie mogłem opuścić terenu szpitala.
  • Odpowiedz