Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem dwa lata po rozwodzie. Są takie dni, że nie mogę tego ogarnąć. Nie tęsknię, już nie kocham, widzę pozytywy ale wciąż czasami jestem w szoku że tak wyszło.
Zostałam zdradzona, powód oficjalny byłam najgorszym złem, powód rzeczywisty depresja poprodowa i trwające leczenie innych chorób, na szczęście się udało wyjść ze wszystkiego.
Dzisiaj mam jeden z tych trudnych dni.
#depresja #rodzina #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
powód rzeczywisty depresja poprodowa i trwające leczenie innych chorób, na szczęście się udało wyjść ze wszystkiego


@mirko_anonim: czy zakończenie małżeństwa nie pomogło się z tym uporać? Tzn. czy myślisz, że będące bardzo trudnym doświadczeniem rozstanie mogło paradoksalnie stanowić bodziec, aby się otrzepać i zacząć prostować swoje życie?
powód oficjalny byłam najgorszym złem, powód rzeczywisty depresja poprodowa i trwające leczenie innych chorób, na szczęście się udało wyjść ze wszystkiego.


@mirko_anonim: w takich wątkach należy się wykazywać delikatnością i taktem - ale jednak : "trwające leczenie innych chorób" lekko to napisane, ale mogło to być piekło dla niego życie w takim małżeństwie

oficjalny powód "byłam najgorszym złem" ?? a gdzie to jest tak napisane? w pozwie? w wyroku?
czy to
Anonim (nie OP): No właśnie jak już zostały tutaj zauważone dwie główne sprawy:
1) pewnie otrząśnięcie nastąpiło dopiero jak dał pojawiła się zdrada, rozwód, a wcześniej odkładałaś sprawy w czasie
2) wcześniejsze sprawy, które odkładałaś sprawiły, że byłaś tak nieznośna, że nie dało się z tobą wytrzymać. Widocznie zaniedbałaś męża. Zdrada wynika z zaniedbania, czegoś mu brakowało od ciebie. Nie starałaś się, chłop nie będzie jechał na ręcznym do końca życia.
@mirko_anonim zawsze to wina kobiet przecież jak nie jesteś sparaliżowana to musisz świadczyć usługi seksualne aby cię nie zdradził ba nawet jak jesteś sparaliżowana to nic nie szkodzi po prostu on musi mieć dostęp inaczej rzuci się na inną byle by miała waginę mężczyźni to zwierzęta i tak trzeba ich traktować, nie obwiniaj się, ciesz się, że pozbyłaś się problemu i żyj dla siebie, zadbaj o siebie dla siebie, jesteś wolna możesz
Anonim (nie OP): @naksu, no sorry amory, ale po coś brała ślub, pewnie jeszcze kościelny xD
Ty myślisz, że potrzeby mężczyzny są nieważne, bo ważna jest jej wielka depresja poporodowa.
Związek to nie tylko daj daj daj, ale też daję daję daję.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
@mirko_anonim inaczej byś śpiewał jakbyś przeżył poród ignorancie i egoisto, trochę empatii a nie tylko własny siurak na pierwszym miejscu, od braku seksu nikt jeszcze nie umarł poza tym kobiety nie istnieją po to aby być waszymi sexzabawkami to są ludzie dlatego przestań traktować je przedmiotowo mizoginie
Anonim (nie OP): @naksu, mizoandryczka będzie wyzywała mnie od mizoginów xD
Od depresji też jeszcze nikt nie umarł, bo depresja nie jest, np. nowotworem, który sam niszczy organizm.
Ciekawe kto w tej relacji naciskał na ślub, dziecko...
Baba prawdopodobnie żyła bajowym światem, że rycerz na białym koniu będzie zawsze i wszędzie bez względu na to jaka jest. No i okazało się, że tak nie jest, bo ten rycerz też ma
@mirko_anonim to jeszcze napisz że nie istnieje ignorancie @mirko_anonim

EPRESJA JEST CHOROBĄ ŚMIERTELNĄ. JEST NAJCZĘSTSZĄ PRZYCZYNĄ SAMOBÓJSTW. Wśród osób chorujących na depresję 40-80% chorych ma myśli samobójcze, 20-60% podejmuje próby samobójcze, aż 15% chorych skutecznie odbiera sobie życie. Każdego roku 1 milion osób na świecie ginie z powodu depresji.
Anonim (nie OP): @kwaz1, chłopie... Serio? Wpisałeś do google i myślałeś, że nie sprawdzę tej strony? Byłeś w ogóle na tej stronie? Wiesz co tam piszą? Wiesz o czym piszą?
PISZĄ TAM O SAMOBÓJSTWACH.

To nie jest jak z taką cukrzycą, czy nowotworem. Z depresją nieleczoną można żyć całe życie. Chłopie, a podobno to ja jestem głupi.

@naksu, weź dziewczynko, bo denerwujesz mnie. Baba powyżej 30 roku życia, zakłada