Wpis z mikrobloga

chciałabym aby seks nie istniał aby dzieci robiono w probówkach eliminując wady genetyczne i wybierając najlepsze geny spośród wyselekcjonowanych ludzi, którzy mają jak najlepsze wyniki zdrowia psychicznego i predyspozycji, reszta by się nie rozmnażała bo nie miałaby jak, siurek służyłby tylko do sikania, pusia tak samo, kobiety byłyby płaskie jak deski, nie miałyby okresu, facetom by nie stawał, nie mieli by spermy, nie byłoby spermiarzy jesu ale piękna wizja świata, zero gwałtów, pedofili, zdrad, prostytucji, nikt by nie emanował golizną, playboy by upadł, można by tylko zaimponować inteligencją a nie dupom, nie byłoby tego wyścigu kto bardziej sexy i hot, ludzie by się rozwijali umysłowo wreszcie, ehhh #marzenia #neworder #nowywspanialyswiat #przyszlosc
  • 86
@naksu: Uwaga, pisałem to dnia 17.09.2011 około 4 rano. Otóż wybrałem się na domówkę, studencki czwartek motzno. Wszystko działo się 16 września 2011 r. Pewnie przeczyta to kilka osób nim to usuną, ale cóż, przynajmniej będziecie wiedzieć, wklejajcie to gdzie się tylko da! Ale wracam do domówki. Było z 20 osób, prawie cała moja grupa studenciak dziennikarstwa here. Alkohol się lał litrami, masa wódki poszła. Około godziny 22 miałem tak dobrze,
daliby spokój kobietom i skupili się na czymś sensownym


@naksu: Ty nie chcij żeby faceci dali spokój kobietom bo większość z was wyginie, nie wspominając o tym, że i tak mamy niż demograficzny. To trzeba odwrócić, trzeba się kochać i zakładać duże rodziny, a nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)