Wpis z mikrobloga

@claudio_caniggia: 1.mieskam w warszawie, tu siè urodziłam i wychowawałam (to tak na wszelki wypadek jak zaczniesz biadolić, że cała PL nie musi tu mieszkać i są tańsze miasta)

2. Postawiłam monco na rozwój kosztem szeroko pojętej młodości. W tym rok byłam w UK dla angielskiego, płaciłam w pl za drogie studia zaoczne i cały czas budowałam doświadczenie zawodowe.

3. Aby pracować w UK też potrzebujesz wizy po ich wyjściu z UE
@LifeReboot: O i widzisz, znalazłeś powód. Kiedyś standard życia w Polsce był taki jak na w całym bloku wschodnim. Bieda w #!$%@?, wszystko państwowe to i do #!$%@? albo do załatwienia za flaszkę wódki. Prawie nikt nie miał klimatyzacji w aucie to nie wiedział, że mu jej będzie brakować. Samochody też były prostsze w naprawie, dochodzi do tego jeszcze opłacalność. Po co mam się #!$%@?ć z autem pół dnia jak mogę
ciężkie czasy tworzą silnych ludzi. Dobre czasy tworzą słabych ludzi czego najlepszym dowodem są zoomerzy.


@bojackHorsemanPatataj: Zieewu, ziew, gadu, gadu i tak dalej.

Cięzkie/#!$%@? czasy stworzyły złodzieji i kombinatorów (którzy się dorobili i dzisiaj prawią mądrości, często z pierwszych ławek kościelnych), ludzi, którzy wymagają dzisiaj pomocy od państwa na każdym kroku oraz równocześnie uczciwie pracujących i zarabiających, którzy nigdy nie doszli i nie dojdą do tego co kombinatorzy.
@zimno_mi: tez mam kredyt, i wiele osób z mojego pokolenia ma kredyty. i nie psioczą na fundusze norweskie ;)

masz bardzo duże wymagania plus praktycznie zero elastyczności, może być ci ciężko życiu.

nie będę ci dawał rad, bo i tak zaraz znajdziesz jakiś minus lub zagrożenie.

według mnie, za dużo myślisz do przodu. wręcz mam wrażenie ze twój plan na życie jest rozpisany co do minuty na kolejne 20 lat ;)
@claudio_caniggia: ( ͡ ͜ʖ ͡) no ale lredyt brales na stare ceny mieszkan, a inflacja Ci na reke. No i twoje mieszkanie nie musialo speniac tych standardow co moje musiec bedzie (mowie o przepisach).

Jestem elastyczna, ale moja elastycznosc polega na zastanawianiu sie co zrobic aby zarobic wiecej przy zachowaniu zycia. Kredyt to pentla na szyi ktora zabije moja wole zmian i bede tylko brnac w