Wpis z mikrobloga

  • 442
dlatego ja nie chce być porównywany z dzikusami z Pakistanu ani z Egiptu


@ZawzietyRobaczek: z takim podejściem za chwilę będziesz miał za sąsiadow dzikusów.
Serio nie wiem jak trzeba byc naiwnym żeby rozumieć i akceptować politykę migracyjną UE. Wpuścmy wszystkich, co może złego sie stac xd
  • Odpowiedz
@Rujtan czy wpuścimy czy nie to Europa jaką znamy i tak jest w dupie. Wpuscimy to za 100 lat już nikt nie będzie pamiętał Europy budowanej od kolumba. Nie Wpuscimy to też nikt nie będzie pamiętał bo Europa po prostu wymiera. Także jako kontynent jesteśmy skończeni. Środek ciężkości świata przemieszcza się do Chin i Indii, USA walczy ale poprawność polityczna prowadzi ich do upadku.
  • Odpowiedz
@waro: Ale jak to? Kochani muzułmanie nie chcą przyjąć swoich braci? Kto by się spodziewał XDDD

Europa szykuje się na kolejny rok ataków terrorystycznych, gwałtów i destabilizacji. Mam nadzieję, że polityka imigracyjna PiSu jednak pozostanie w ryzach i opozycja nie da się zaszantażować UE.
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek to nic nie zmieni, Europa wymiera a przyrost w Afryce i Azji wystrzelił. Działania poszczególnych krajów mają tylko charakter opóźniający, nawet strzelanie na morzu do tych pontonów nic nie da. Europa jest skończona, federalizacja opozni ten proces ale on jest nieunikniony. Typowy europejczyk jakiego znamy będzie okazem w rezerwacie jak aborygeni
  • Odpowiedz
@Rujtan: spokojnie wszystko się zacznie dopiero po wzięciu KPO które jak mówią eksperci ma bardziej zintegrować kraje UE a na końcu tej ścieżki są "Stany Zjednoczone Europy" ponieważ UE do tego dąży. Statki niemieckie dokładnie 6 pływa po morzu śródziemnym i wyławiają migrantów i zostawiają ich na wybrzeżu Włoch. Przynajmniej polki będą zadowolone z mokebe
  • Odpowiedz
@loczyn o czym ty mówisz człowieku xD miliard ludzi których ciągle ubywa. Technologia? Europejskie uczelnie dawno zostały w ogonie świata. Co Europa ma poza przemysłem samochodowym? Czym są te technologie które pozwolą jej być rozgrywającym na świecie za 20 lat? Nie mamy ani ludzi, ani wiedzy ani surowców.
  • Odpowiedz