Wpis z mikrobloga

Już widzę na facebooku eventy o jarmarkach bożonarodzeniowych, że się zaczynają. W sumie bym chciał z jakąś Juleczką pójść na taki razem. Od zawsze o tym marzyłem przez te moje 20 kilka lat, aby miło spędzić czas z ukochaną mi osobą na takim jarmarku, bo jest świątecznie i klimatycznie, porozmawiać można, potrzymać za rękę. Przy okazji grzańca wypić i zjeść coś dobrego stamtąd razem. A nie samemu iść w samotności i patrzeć na szczęśliwych ludzi w związkach, z czego się bardziej dołować lub wcale nie pójść. Co tu się dziwić, posiadanie dziewczyny i znajomych, a także bycie szczęśliwym to dla chada i Oskarka jedynie, a nie dla przegrywa samotnego. Takie to moje przemyślenia dzisiejsze. Życie jest okrutne, dla takich osób, jak my z tagu #przegryw

#p0lka #zwiazki #rozowypasek #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #depresja #polska
  • 11
  • Odpowiedz
@tomrex88: ty chyba nie wiesz o czym piszesz mieszkam we wro i jak rozstawiają jarmark to codziennie wieczorem jest tyle ludzi ze mogą cię stratować w razie paniki. Nie da się z tego czerpać przyjemności przez to że jest tyle bezmyślnie chodzącej masy
  • Odpowiedz
@tomrex88: Juleczki nie marzą o starych dziadach, którzy niczego się nie dorobili i nie mają czego zaoferować kobiecie :))) Starsza ogarnięta tym bardziej nie będzie chciała jakiejś niemoty niedostosowanej społecznie. Więc pozostaje albo wziąć w końcu życie w swoje ręce i przestać się mazać albo zostać na wieki w związku z Renatą :)))
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: To co proponujesz w takim razie, aby wyjść z przegrywu tzn. znaleźć znajomych i dziewczynę, a nie płakać w poduszkę? Chętnie posłucham twoich propozycji jak to zmienić i jestem w stanie to wdrożyć w życie nawet, aby zmienić je na lepsze
  • Odpowiedz
@tomrex88: Jeżeli nie czujesz się dobrze sam, to nigdy nie będziesz się czuł dobrze z kimś. Żadna dziewczyna nie da ci poczucia wartości, będziesz się tylko męczył i zatracał siebie, usiłując coś jej dać.
Jest takie stare przysłowie: "Kiedy gonisz motyle - uciekają, ale kiedy pielęgnujesz SWÓJ ogród - same się zlatują"
POWODZENIA
  • Odpowiedz