Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Apeluję do wszystkich tatusiów. Masz córkę w wieku 15, 16 czy 17 lat? To jest post do Ciebie. Spotykam się z takimi z tindera, badoo, ig, gg itp. i uprawiam z nimi seks bez zabezpieczenia jak gdyby nigdy nic. Nie zwracają na to uwagi. Pozwalają wchodzić w siebie "na surowo" i dosłownie może jedna na cztery coś przebąkuje czy nie mam gumki ale zwykle wystarczy powiedzieć że nie lubię i żeby się nie bała bo wyciagnę przed końcem. O zgrozo. Ja na szczęście jestem starszy i po 4 dekadach życia potrafię panować nad sobą. Do tego mam zrobioną wazektomie (ale o tym nie informuję tych dziewczyn). Więc nie ma ryzyka. Ale strach pomyśleć co będzie jak taka młoda dziewucha spotka się z rówieśnikiem.. Ciąża w szkole średniej dla kobiety to #over. Dlatego apeluję o edukację. Lekcje WDŻWR najwyraźniej nie przynoszą efektów. Rodzice. Nie bójcie się i rozmawiajcie ze swoimi nastolatkami. To nic nie kosztuje a może na prawdę uchronić przed nieszczęściem.

#antykoncepcja #parenting #relacje #seks #wdzwr #tinder #badoo #niebieskiepaski #fwb #prezerwatywy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 18
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: naprawdę mnie ciekawi jak wygląda koleś w PL co ma 40 lat i realnie obraca nastolatki.

znając wygląd przeciętnego chłopa 40 lat oraz to że dla takich nastolatek wygląd to jest dość kluczowa kwestia, jeśli OP nie wygląda tak jak na zdjęciu no i nie ma takiej furki to bajanie o zaliczaniu hurtowym nastolatek i to jeszcze "bez gumy" można spokojnie pominąć

z drugiej strony wyobraźcie sobie takiego kolesia, co
Dietetyq - @mirko_anonim: naprawdę mnie ciekawi jak wygląda koleś w PL co ma 40 lat i...

źródło: ff3de32a19e9a08e8fa2341142d745fd

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dietetyq: ten gościu wyżej to akurat pewnie bliżej 50-tki niż40 więc poprzeczka jeszcze wyżej ale śmiem przypuszczać że spokojnie może obracać jakieś studentki i ewentualnie małolatki z daddy issues albo po prostu gold diggery.

znając wygląd przeciętnego chłopa 40 lat oraz to że dla takich nastolatek wygląd to jest dość kluczowa kwestia


@Dietetyq: też mi to trudno sobie wyobrazić. Jedyna opcja to chyba po prostu młody wiek i nie zdradzanie
  • Odpowiedz
W każdym razie nie potrafię sobie wyobrazić że jakaś 15 czy 16 (to jest pieprzona 1 klasa szkoły średniej) idzie do łóżka z 40 latkiem wiedząc że faktycznie tyle lat ma. Z typem w wieku jej ojca, możliwe nawet że starszym. Jedyne wytłumaczenie to srogie daddy issues ale ile takich lasek? 1/50 albo mniej.


@De_Fault: Pewnie tak jak mówisz, widzą w nim ojca co zadba o wszystko, kupi, postawi i poprowadzi.
  • Odpowiedz
Tylko jestem nawet ciekawy jak technicznie on te laski wyrywa, co im gada plus jak wygląda i czy od razu na starcie prezentuje swoją zamożność itd.


@Dietetyq: Pewnie przez neta. Na takim tinderze jak sobie ustawi zakres wieku żeby mu pokazywało 18tki to jak go sparuje z jakąś laską to już znaczy że lubi starszych. Po prostu siłą statystyki (jak dobrze wygląda) wyłapie takie amatorki tatusiów. W realu to sobie tego
  • Odpowiedz
@MP1990: no dokładnie, czyli typowo nie dość że ma kasy jak promil ludzi w jego wieku nie tylko w PL to jeszcze dynaminą i socialami przebija 20 kilku latków, nic dziwnego że tam zawsze jakaś małolatka się kręci
  • Odpowiedz