Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem zazdrosna o mojego faceta i nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Absolutnie nie chcę, żeby myślał, że jestem zakompleksiona. Poznaliśmy się, gdy oboje mieliśmy 17 lat, jesteśmy 6 lat razem. Generalnie, chłopak starzeje się jak wino ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niestety coraz więcej kobiet zwraca na niego uwagę. Widzę to szczególnie jak idziemy razem. Bardziej podoba się kobietom niż ja mężczyznom i po prostu się boję, że wymieni mnie na lepszy model.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
@mirko_anonim: Jak opróżnisz mu worek i napełnisz jego brzuch przed wyjściem z domu to nie będzie myślał o innej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i warto sprawić żeby przyjemnie było na Ciebie patrzeć (ciuchy, lekki makijaż, sylwetka czy jakaś kosmetyczka od czasu do czasu). A tak to nie zawracaj mu głowy, daj realizować swoje pasje, dbaj o ciepło domowego ogniska i nie masz się czym przejmować. Może
Bardziej podoba się kobietom niż ja mężczyznom i po prostu się boję, że wymieni mnie na lepszy mode


@mirko_anonim: Niestety może tak się stać nawet jak zrobisz wszystko perfekcyjnie tj. sama jego ciekawość jak to jest z inną plus to że ma taką realną szansę, podoba się laską, skłoni go do zdrady.

Staraj się mega dbać zarówno o ognisko domowe jak i o sypialnię, to powinno być wszystko w najlepszym porządku.
@mirko_anonim To dbaj o siebie a konkretnie o swoją figurę i ubiór. Jeżeli masz czym się pochwalić z wyglądu, ubierz się tak, żeby inni faceci za tobą się oglądali (ale nie jak dziwka, tylko jakaś sukienka, która podkreśla twoje kształty, szpilki, ładny makijaż). Jak będzie zadbana dziewczyna, za którą faceci się oglądają, twój facet też będzie trochę zazdrosny i będzie ciebie doceniał.
@mirko_anonim: smieszne troche XD zazdrosny facet by babie nogi calowal (albo bil czy tam wyladowywal sie na scianach/meblach jesli mialby powody do zazdrosci)
baba nic z siebie nie chce dac, jedynie swidruje jej w dupie ta zazdrosc, zastanawia sie jak zrobic zeby sie nie narobic

ty nie wiem, moze dosypuj mu jakiegos srodka na lysienie, wycieraj brudny tylek w jego reczniki to moze dostanie pryszczy
Jak opróżnisz mu worek i napełnisz jego brzuch przed wyjściem z domu to nie będzie myślał o innej ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i warto sprawić żeby przyjemnie było na Ciebie patrzeć (ciuchy, lekki makijaż, sylwetka czy jakaś kosmetyczka od czasu do czasu). A tak to nie zawracaj mu głowy, daj realizować swoje pasje, dbaj o ciepło domowego ogniska i nie masz się czym przejmować. Może nawet stado
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Typowe, wzięłaś sobie kolesia z wyższej ligi, niż ty jesteś. Dopóki będziesz mu codziennie robiła loda to myślę, że zostanie przy tobie, ale zawsze będziesz miała z tyłu głowy, że koleś jest z brzydszą, niż zasługuje.

To też dobre dla ciebie, bo ze strachu będziesz dbała o siebie i nie powinnaś się roztyć jak większość bab.

@mirko_anonim: zle miejsce na takie posty. 3/4 frustratow na tym forum chetnie by Cie sprowadzilo do parteru i zniszczylo psychike, bo sami sa totalnie nikomu nie potrzebni i generuja tylko zbedny dwutlenek wegla.

Badz dobrym partnerem i tyle wystarczy; sluchaj i pomagaj oczekujac tego samego. Doroslosc nie polega na rzucaniu sie na coraz mlodsze kobiety, a na wspolnym pokonywaniu przeszkod i wspieraniu sie nawzajem. Jezeli ktos tego nie potrafi docenic czy
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Ja jestem OPką jakby co ale zgubiłam link.
@Marek_Licyniusz_Krassus Generalnie zwracam uwagę innych mężczyzn, szczególnie za granicą i wiem, że on to widzi. Jego znajomi mnie też zajebiście lubią od początku naszego związku, więc wiem , że on widzi moją wartość. No ale gdyby pojawiła się dużo ładniejsza i zainteresowana na więcej kobieta, to ilu mężczyzn by się powstrzymało?
@Fine-Faulty Ani trochę. Nawet się nie patrzy XD
@mirko_anonim: to tak nie dziala i tez mi troche zajelo nauczenie sie tego. Mowisz, ze obawiasz sie innych kobiet, ale podswiadomie znaczy to, ze nie ufasz mu na tyle, ze sadzisz, ze da sie komus "wyrwac". :) Badz soba, badz dobra osoba, badz dobrym partnerem, ale tez nie rob z siebie sluzacej czy ofiary i bedzie dobrze. Poki macie wspolne zainteresowania i potraficie sprostac czola razem problemom wszystko bedzie sie ukladac.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Tu, wedlug nastoletnich 15k+ mozna przeczytac tylko o czadach, puszczalskich polkach itd, posty pisane przez osoby, ktore kobiety widzialy glownie w formacie jpg.


@sm3rf-m4rud4, tak samo jak można przeczytać, że każdy tutaj jest super przystojny, do którego startuje dużo dziewczyn i ma super żonę, do której podlatuje dużo facetów( ͡° ͜ʖ ͡°)