Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #remont #kryminalne #remontujzwykopem #budowadomu Siema mirki, pamięta może ktoś ten wpis? xD https://wykop.pl/link/7103567/tak-zlodzieje-oznaczaja-mieszkania-na-slasku-to-wydarzylo-sie-w-srodku-nocy. Obok mojego bloku mam mieszkanie które aktualnie remontuje, jestem tam średnio może raz na tydzien/dwa tygodnie zależy jak mam czas bo odbieram pocztę ze skrzynki. Dzisiaj jak bylem zobaczyć czy jest coś w skrzynce podszedłem na górę na mieszkanie sprawdzić tak ogólnie co jest grane bo w następnym tygodniu ma wpaść ekipa remontować łazienkę. Tutaj przypomniałem sobie ten artykuł na wykopie bo bez #!$%@? kitu koło drzwi wejściowych na ścianie ktoś zarysował jakby kluczem/gwoździem dwa znaki "x" xD. Co o tym myślicie? Bullshit? Nawet gdyby chcieli mi coś stamtąd #!$%@? to niebardzo jest co chyba że mi grzejniki pościągają albo wyciągną meble kuchenne/sprzęt w co raczej nie jestem w stanie uwierzyć xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie to nie brałbym tego na poważnie gdyby nie to że w sierpniu w tym bloku, w zasadzie w tej samej klatce ktoś #!$%@? mieszkanie sąsiadów z parteru xD
  • Odpowiedz
Bullshit?


@karocx: Tak. Co po co i dla kogo ktoś miałby oznaczać? Jak ktoś szarpnie za klamkę i jest zamknięte to #!$%@?, a jak otwarte to otwiera, łapie torebkę czy kurtkę czy co leży najbliżej drzwi i #!$%@?. Tyle.
  • Odpowiedz
  • 1
@dran2: No właśnie nie wiem po co mieliby oznaczać mieszkania jakimiś #!$%@? znaczkami skoro chyba łatwiej po prostu powiedzieć "słuchaj saszka mieszkanie x na ulicy y jest do #!$%@?"
  • Odpowiedz
@karocx: moze robią co jakiś czas rundkę, nikogo nie ma to x, przy trzecim x już wiadomo, że cię czesto nie ma lub że w ogóle nikt tam nie mieszka i stajesz się ofiarą. Sama nie wiem, szukam wytłumaczenia¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz