Wpis z mikrobloga

@biaukowe: A dla mnie to właśnie super rozwiązanie. Korek jest na miejscu, nie obraca się przy nalewaniu tylko stoi sztywno, nie trzeba go trzymać lub odkładać i najważniejsza zaleta... Skończą się te bezsensowne zbiórki nakrętek po szkołach i przedszkolach, które marnują więcej pieniędzy na transport niż danie kasy wprost przez "dobrodzieja", który to organizuje, a i tak musi kupić w większości świeży granulat na nowe produkty.
  • Odpowiedz
  • 16
ja to i tak od razu odrywam


@dr-proktor: no i kurfa zostają poszarpane kawałki plastiku, że w 2023 w unii czynność zakręcania butelki wymaga myślenia i uwagi, żeby się nie skaleczyć
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: musisz na to gówno uważać jak pijesz z gwinta, jak nalewasz musisz dobrze butelkę ustawic żeby nie nalewalo się do nakrętki i pryskalo wszędzie.

Tak, jest mega dobrze. A to wszystko żeby nie było zbiórek nakrętek, które miały na mnie żaden wpływ. A wiesz dlaczego? Bo można mieć w dupie zbiórki - ci debile nawet tego nie sprawdzają.
  • Odpowiedz
@dr-proktor: Nie wiem co pijesz, ale wszystkie butelki jakie od tej pory kupiłem trzymają ten korek sztywno i ani razu nie obrócił mi się on podczas operowania butelką.

A likwidacja zbiórek jest słuszna, bo uczyły one dzieci bezsensownego zachowania stadnego. Poza tym w moim środowisku zawsze było darcie #!$%@? wśród niektórych koleżanek, że nie zbieram korków tylko wywalam razem z butelką, a one w szkole zbierają cały czas. Teraz przestały się
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: np mleko tak się zachowuje w kartoniku. Sam fakt że musisz się zastanawiać jak chwycić butelkę czy karton żeby nie nalać do korka mnie osobiście irytuje.

Nigdy nie miałem nikogo kto drze #!$%@? o to że nie zbieram nakrętek ¯\(ツ)/¯
A dzieci w szkole i przedszkolu od 7 lat nie miały żadnej zbiórki...

Widać mamy różne otoczenie i dlatego różna ocenę tego pomysłu.

Pokój Mireczku.
  • Odpowiedz
"eurokomychy" przyczepiły korek do butelki xD


@Issac: wcześniej komuchy w stanach przyczepiły "otwieracze" do puszki zamiast wcześniejszych wyrywanych
  • Odpowiedz
@biaukowe: wiecznie mam problem z zakręceniem tego i to jest tak irytujące xd Ale z plusów przez fakt, że nie da się komfortowo pić z gwinta zacząłem nalewać do szklanki przez co pije znacznie mniej a potrafiłem 3l dziennie wypić xd
  • Odpowiedz
@biaukowe: Jak pierwszy raz z tym się spotkałem, to bez zastanowienia oderwałem zakrętkę. Dopiero później się dowiedziałem, że to kolejny pomysł ekodebili. Zakrętki, oczywiście, dalej odrywam.
  • Odpowiedz
wszystkie butelki jakie od tej pory kupiłem trzymają ten korek sztywno


@Tytanowy_Lucjan: ale ty jesteś dzbanem. Na butelkach jeszcze jako tako to działa, bo po otwarciu da się nakrętkę odgiąć o blisko 180 st. co sprawia, że po puszczeniu nakrętka nie wróci do pozycji w której zasłania światło wlewu. Ale w pieprzonych kartonach już się tak nie da. Przez kształt opakowania po odkręceniu nakrętkę można odgiąć co najwyżej o 90 st.
siepan - >wszystkie butelki jakie od tej pory kupiłem trzymają ten korek sztywno

@Ty...

źródło: 70db867e2e95abf78b50dc5c21364b9b

Pobierz
  • Odpowiedz