Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie to trochę smuciło w rządach jarka, że nigdy nic nie dostawałem. jarek sypał gęsto, wiadomo; 500+, 800+, laptop+, bon_turystyczny+, 13 emerytura+, 14 emerytura+, węgiel+ i pewnie jeszcze masa innych dodatków, o których zapomniałem.

Także chociaż tyle, że i ja coś od jarka dostałem.

Każdy kto tylko może wziąć bekę to powinien to zrobić - to jest chyba jedyna szansa na to, aby dostać coś od jarka. Po wzięciu beki broń Boże tego nie nadpłacać - bo wtedy jarek da mniej.

Na wzięcie beki zostało już tylko 1.5 miesiąca - potem pociąg z beką bezpowrotnie odjeżdża - jak ktoś zamierza wziąć to niech lepiej się pośpieszy!

#nieruchomosci #mieszkanie #kredyt2procent
haha123 - Zawsze mnie to trochę smuciło w rządach jarka, że nigdy nic nie dostawałem....

źródło: dzieki_jarek

Pobierz
  • 36
@wersalski_kasztaniQ cóż ale wiesz. Że on stał się faktem? Ludzie go biorą. Banki dają. Tylko musisz spełnić warunki. I dalej w niego nie wierzysz? Możesz nie wierzyć że np przetrwa za 3 lata ale wierzyć rudemu i jego obietnicom o kredyt 0 to jakaś absrwktwca i jednocześnie mówić że nie wierzy się w coś co już jest dostępne . Brak w tym logiki i no chyba jakiś głupi jesteś.