Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@PanManieglev Niestety nie mam zdjęcia przed. Nie sądziłem, że zadziała to aż tak dobrze. Albo może uda mi się potem znaleźć jakieś stare w galerii, na którym dobrze widać moją brodę.
via Android
  • 0
@Wazdusciel Zaczynałem od Alocutan Forte, potem na zmianę stosowałem Alocutan Forte i Loxon Max, a od jakiegoś czasu stosuję tylko Loxon Max. Mam wrażenie, że nie wysusza aż tak skóry. Dermaroller 192 igły 0,5 mm. Retinol używam od niedawna (około miesiąca) i jest to Nacomi Next Level Retinol 0,25% z Hebe.
@Piter93: jak to wszystko laczysz? jak to wyglada w tyg? ja jak daje retinol, a za 30min minoxa to strasznie wysusza mi ryj, jak chcialem dolozyc dermaroller to masakra byla wiec zostalem tylko na minoxie
  • 0
@regnorp: 30 minut po nałożeniu retinolu aplikujesz minoxidil? Chyba zwariowałeś. Pół godziny po nałożeniu retinolu należy nałożyć na skórę jakiś krem nawilżający (np. Nivea Soft), a nie coś, co ją jeszcze bardziej podrażni.
@Piter93: dlatego pytam Ciebie jak ty to laczysz, na reddicie czytalem, ze ludzie daja tretynoine/retinol na ryj i od razu minoxa, ale u mnie cos sie to nie sprawdzilo :D
a krem nivea to do smieci wyrzuc jak masz, ewntualnie pięty tym mozna smarowac, a nie twarz, najgorszy syf
via Android
  • 1
@regnorp Retinol na noc, pół godziny po retinolu możesz nałożyć jakiś krem nawilżający. Używam Nivea Soft, bo sporo osób z Reddita poleca właśnie ten krem, ponieważ ma dobry skład w stosunku do ceni i nie zawiera blokerów DHT, które spowalniają lub blokują działanie minoxidilu.