Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #polakicebulaki #blackpill

Jestem właśnie po owocnym weekendzie z uroczym, tureckim hakiem. Przystojniak nie dość, że spisał się w sypialni, to jeszcze traktuje mnie jak księżniczkę. Sam z siebie przygotował dla nas posiłek, nie musiałam nawet o nic prosić. Naprawdę dziewczyny, zagraniczni faceci to jest to. Nie traćcie czasu na prostackich p0lusów, którzy chcą z was zrobić popychadła i nic z siebie nie dają. Nie mają ani inteligencji, ani urody ani klasy... i nawet kasy xD Z czym do ludzi?

Oto jego potrawka inspirowana tureckim kebabem. Palce lizać :)) p0lus w życiu by czegoś takiego nie zrobił dla dziewczyny bo to przecież hańba, żeby taki książę siedział w kuchni :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #polakicebulaki #blackpill

Jestem wł...

źródło: 395362324_857796235980540_1505661947231947467_n

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@N0vember: W Turcji kebaby wyglądają inaczej niż te nasze.

@Pluskolec Niedługo dobijam i jakoś wcale mi się do tego nie pali :)))

@yupitr Chociażby... zawsze to coś. Drobny gest ale to zawsze jakiś przejaw zaangażowania. A jeśli nawet nie, to przynajmniej uprzejmości. A p0lus nic nie zrobi i ma tylko roszczenia. Więc wiadomo kto lepszy :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka zachodnie dziewczyny na turka, pakistańca, czy z hindusa nawet nie spojrzą. 100x bardziej wolą nawet polaka. Ja nie wiem dlaczego p0lki na takich lecą. Ktoś może wytłumaczyć? Ja zagranicą mieszkam 18 lat to coś tam wiem.
  • Odpowiedz
@robopanda: Oczywiście, wszyscy wolą p0laków... i dlatego jest tylu narzekających i sfrustrowanych inceli xD Doskonale wiecie, że do zachodnich kobiet to nie macie nawet startu i tylko p0lki są tak głupie, że jeszcze się z wami zadają... dlatego macie taki ból dupy, że polskie dziewczyny wolą zagranicznych facetów. Bo jak my się od was odwrócimy to już totalnie nie będziecie mieli szansy na nic.

A dlaczego p0lki lecą na Turków? Bo
  • Odpowiedz