Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie,

chciałbym polecić Mirabelkę @voliereen

Zainspirowany dziełem wykonanym przez nią dla jednego Mirka zwróciłem się z pokorną prośbą o przygotowanie czegoś podobnego dla mnie.

Niniejszym prezentuję efekty jej rękodzieła.

Wyrób przyszedł z dwoma cukierkami i zawinięty w elegancką szlajfkę, czułem się jakbym coś kupił z profesjonalnego sklepu.

Jak ktoś się do niej zgłosi, że chce podobny, to niech mi jeden z drugim nawet nie próbuje jej zabulić marnej stówy, bo wykonanie czegoś takiego to kilkadziesiąt godzin roboty.

Dlaczego wybrałem taki wzór?

Jest on nawiązaniem do mema, że "może na studiach będzie lepiej, może w pracy będzie lepiej, może na emeryturze będzie lepiej".
Ma on mi przypominać, że jeśli sobie nie zawalczę o swój dobrostan i interesy, to lepiej nie będzie i nie ma co na to liczyć. Że mam walczyć o siebie tu i teraz, a nie liczyć na to, że spotka mnie jakiś cudowny zbieg okoliczności i moje życie się poprawi.

Trzymajcie się tam Mirasy i dbajcie o siebie, walczcie o swoje w rodzinach, kołchozach, kręgach towarzyskich.

Ku szczęściu!

#rekodzielo #haftujzwykopem #haft #voliereen #rozowepaski #niebieskiepaski #pepe #przegryw
dewanderer - Witam serdecznie,

chciałbym polecić Mirabelkę @voliereen

Zainspirowany...

źródło: 20231106_185932

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@dewanderer:

jeśli sobie nie zawalczę o swój dobrostan i interesy, to lepiej nie będzie i nie ma co na to liczyć. Że mam walczyć o siebie tu i teraz, a nie liczyć na to, że spotka mnie jakiś cudowny zbieg okoliczności i moje życie się poprawi.


Świetne wykonanie, trafiona symbolika, ładny przekaz.

Nie licz na farta! Tylko działaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz