Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków, którzy prowadzą JDG. Jaki bank polecacie na konto firmowe? Dopiero co założyłem działalność i mam już załatwione wszystkie sprawy oprócz konta bankowego. Na obecną chwilę nie jestem vat-owcem ale myślę, że na nowy rok się to zmieni i przejdę na vat. Muszę jeszcze w tym tygodniu wystawić pierwszą fakturę ale nie wybrałem jeszcze banku. Moja księgowa jest obcykana w PKO BP i mnie do niego namawia ale patrząc po rankingach bardziej się skłaniam do milenium lub santandera. Możecie coś polecić? #jdg #dzialalnoscgospodarcza #praca #kiciochpyta
  • 8
@nigdypoalko92: Ja miałem ING i PKO, z czego ten drugi przez chwilę. Teraz widzę, że ING konto, karta, przelewy za 0 zł. Jakiś mały debecik coś po krótkim czasie działalności,nie było problemów.
@nigdypoalko92: mam Pekao (z żubrem) i Alior. Oba są spoko, oba działają nieźle.

Spisz sobie, jakie masz wymagania co do konta (np. karta płatnicza wielowalutowa, limit odnawialny etc) i porównaj oferty banków. Ja tak zrobiłem.
z sobie, jakie masz wymagania co do konta (np. karta płatnicza wielowalutowa, limit odnawialny etc) i porównaj oferty banków. Ja tak zrobiłem.


@Wykop123wykop: to że moją księgową jest moja rodzicielka więc i tak jak będzie taka możliwość dam jej pełne uprawnienia, a w swojej obecnej firmie działa na pko więc w sumie ją rozumiem.