Wpis z mikrobloga

Zamówiłem ostatnio modafinil z pewnej polskiej strony, wysyłka z czech, o dziwo przyszedł bezproblemowo.
Tylko zastanawiam się jak sprawdzić jakość danego produktu, przejdę do tego potem.
Moje doświadczenia nieco gryzą się z powszechną opinią na cały temat o tych magicznych pigułkach. Nie ważne jaką frazę z modafinilem wpiszemy w google, przeczytamy o przejściu ponad swoje 'trzeźwe' możliwości i osiągnięciu tego, co normalnie sprawiło by nam trudy.
W pierwszy dzień faktycznie wziąłem się za robotę, ale nie były to efekty na takim poziomie, bez którego nie wyobrażałbym sobie życia.
Naczytałem się o maksymalnym skupieniu, zapamiętywaniu rzeczy od a do z, niesamowitej spostrzegawczości. Natknąłem się też na skutki uboczne które mogą występować, ale jakoś nie byłem szczególnie nimi przejęty, nawet nie doczytałem do końca.
Dzień pierwszy - faktycznie skupiłem się na celach, zapamiętałem kilka szczegółów więcej ba, nawet sobie poćwiczyłem co przez lenistwo rzadko mi się zdarzało. Pod koniec dnia odczułem ból w tylnej części głowy. Wtedy doszła do mnie myśl, czy to faktyczne magiczne działanie, czy może placebo? Wszystko co przeczytałem o modafinilu się stało, właśnie to jest ważne WSZYSTKO CO PRZECZYTAŁEM. Koncentracja, chęć do pracy i jedyny skutek który wpadł mi w pamięć czyli ból głowy.
W dzień drugi postanowiłem nie brać pastylki tylko jeszcze raz liznąć temat.
Przeczytałem więcej i w dzień trzeci też stało się więcej. Bałagan mnie wkuriwał, robiło mi się ciepło itd.
Ile z tego to działanie mniemanego modafinilu, a ile tego, że po prostu zmotywowałem się do roboty, a resztę sobie wmówiłem.
Czy modafinil działa na mnie w mniejszym stopniu? Czy po prostu łyknąłem jakąś witaminke C, za którą zapłaciłem 10 razy drożej bawiąc się w jakieś bitcoiny i paczkomaty, a wszystko inne wydarzyło się po prostu w mojej głowie.
Jakie wy mieliście doświadczenia z modafinilem? Skąd zamawialiście? Czy wiecie jak sprawdzić jakoś produktu, który dostajemy?
Tabletki które mam Modalert 200mg.
#modafinil #nootropy
  • 10
@Naproksen chyba że masz ADHD, ponadprzeciętną inteligencje i zarzucisz medikinet. ;) w wieku 30 lat, moja różowa mnie tym poczęstowała i byłem w szoku, że mozna normalnie robić rzeczy. Nigdy nie brałem żadnych dragów
@zywiec_uj: bierzesz całego tabsa 200mg? Spróbuj pół. Ja czuję wyraźnie działanie, mam doświadczenie z dragami to mam pewne wyczucie, do produktywności nic lepszego nie ma ale zapamiętywanie wszystkiego od a do z to jakaś bzdura. Najgorsze po tym jest niemożność zaśnięcia, muszę brać w godzinach porannych.