Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie narody wykopki szanują najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

U mnie jest to #francja za to, że mają się za lepszych co jest irytujące ale jednocześnie dla mnie Polaka to coś nie do pomyślenia żeby nie szkalować swojego narodu i nie robić z siebie podludzi (być może mamy to zakorzenione przez ruskich). To samo z #francuski przyjeżdżasz to lepiej żebyś znał a u nas my się dostosowujemy do przyjezdnych. Poza tym duży wykład w rozwój i kulturę jako przeciwstawny biegun do kultury anglosaskiej (gdzie jednak sporo krajów jest zamerykanizowane).

#polska #kultura #przemyslenia #europa #emigracja #polak #przegryw #mentalnosc #swiat #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jakie narody wykopki szanują najbardziej ( ͡°...

źródło: dbe

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Szanuję naród Stanów Zjednoczonych Ameryki, prócz pewnych 13 procent, odpowiedzialnych.... dalej wiadomo o co chodzi. Szanuję ich za podejście do życia, ten luz, uprzejmość. Pomagają od 100 lat innym krajom i dyktują kierunek w jakim podąża świat. Naród USA jest bardzo otwarty, czasem aż za bardzo, przez co później cierpią. Naród pracowity, wszystko sami zbudowali, samo doszli do wszystkiego, rozplanowali gospodarkę czy militaria na kilk dekad w przód.

Każdy stan
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Chorwaci. Mówią, że to dziki kraj, że gorszy od Polski, niekulturalny znaczy… Ale mój znajomy był i mówi, że g*wno prawda. A jak auto zostawisz na ulicy otwarte, to nic. A jak się napiją, to się nie napie**alają, tylko się bawią i śpiewają. A, i kible mają czyste. Nie to, co u nas – upieprzysz się po kostki... w moczu.
  • Odpowiedz
Naród pracowity, wszystko sami zbudowali, samo doszli do wszystkiego, rozplanowali gospodarkę czy militaria na kilk dekad w przód.


@Van-der-Ledre: co to za brednie?
Jakbyś chodził do szkoły, zamiast wypatrywać ufoludków i łazić po lasach, to może czegoś byś się na uczył. Ameryka wyrosła na rozlewie krwi, zabieraniu ziemi rdzennym mieszkańcom, morderstwach, grabieżach, oszustwach, niewolnictwie i przestępczości. Potem nieco się ogarnęli i zaczęli drenaż w inny sposób, po prostu zgarniając co bardziej
  • Odpowiedz