Wpis z mikrobloga

Cześć,
robię prezent dla samotnego Seniora w ramach akcji świątecznej i bardzo proszę o polecenie jakichś fajnych książek w zaznaczonych przez Niego kategoriach ()

P.S. jakby ktoś mógł polecić jakąś fajną golarkę elektryczną przy okazji to też by było super

P.S.2. przy okazji zachęcam do zerknięcia na listy które jeszcze zostały ale ostrzegam, bo można się mocno wzruszyć jak się zobaczy, o jakie rzeczy proszą samotni starsi ludzie... https://listy.swietymikolajdlaseniora.pl/wybierz-list

#dziendobry #czytajzwykopem #prezent #swieta #kiciochpyta #samotnosc
pylocz - Cześć,
robię prezent dla samotnego Seniora w ramach akcji świątecznej i bard...

źródło: MicrosoftTeams-image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@pylocz: Z kryminalow to John Grisham będzie zachwycona. A jak chcesz grubo to daj jakis czytnik ebooków z dostępem do Legimi ale nie wiadomo czy ogarnie

Z II wś polowanie na Romla kiedyś czytałem i mogę polecić, spoko tez sa pamiętniki z powstania warszawskiego
  • Odpowiedz
@pylocz: zaciekawiło mnie to, odpalilem moja najbliższą okolice- warszawa-Białołęka i chyba każdy prosi o telewizor/smartfona/szlugi
  • Odpowiedz
  • 1
@m76859: też widziałam takie listy - prośba o laptopa/tableta i wagon fajek xD
@xkajteqx przy niektórych była adnotacja, że nie są w stanie sami lub pisać lub się podpisać.
  • Odpowiedz
  • 6
@JustynM: Ale ja nie potrzebuję atencji z tego powodu. Nie czytam książek i nie golę brody, więc konsultuję. Przy okazji już jeden Mirek zadeklarował że też zrobi prezent, więc warto było. A po cichu to trzeba co innego robić ;)
  • Odpowiedz
@pylocz: Jak golarka-trymer to philips tani i dobry. Na takich z 3 glowicami sie nie znam.
Ksiazki moze - Philip Kerr kryminaly w czasach 3 rzeszy. Przy czym nie sa to wybitne dziela literatury.
  • Odpowiedz
@pylocz: trzeba wziąć pod uwagę że zostały już listy których nikt nie wybrał 1160 z 15600. Sam wybrałem dwie osoby którym przygotowuje paczki i łapie za serce gdy 28 letnia osoba marzy o butach zimowych czy słuchawkach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Mbaa: Tak, mam wrażenie że zostały już listy które są albo zbyt długie, nieczytelne albo z nierealnymi do spełnienia potrzebami.
Ja też wybrałam dwie osoby. Ich listy były krótkie i napisane w taki sposób że coś mnie w nich ujęło, a prezenty takie które jestem w stanie im zapewnić. Niektórzy marzą o paczce herbaty i ciepłych skarpetkach...
  • Odpowiedz
@pylocz: hej, bardzo fajna akcją. Jeżeli chodzi o obozy to senior najbardziej znane typu Grzesiuk pewnie przeczytał, więc może "Bestia z Buchenwaldu" - stosunkowo nowa więc może jeszcze nie miał okazji. A kryminały to ja bym szukał w seriach bo pewnie ma dużo czasu i lubi czytać to pojedyncze "łyknie" w momencie. Może seria Lipowo Puzyńskiej, Mroza, coś Miłoszewskiego.
  • Odpowiedz