Wpis z mikrobloga

Jak często zmieniacie telefony? Ja celuję we flagowce i trzymam w sumie tak długo jak się da. #huawei #p30pro mam od 2019, zaraz go wyślę na wymianę baterii i liczę, że mi posłuży jeszcze z 2-3 lata. Dopiero potem zmiana, bo nie widzę sensu wcześniej - działa, nie wiesza się, na fotki z wakacji wystarczający, ma wszystkie potrzebne mi funkcje.

Mam wrażenie, że smartfony już prawie doszły do ściany. Kiedyś rewolucja goniła rewolucję, a teraz? Jeden się ładuje o kwadrans szybciej, a drugi ma trochę lepszy aparat. W sumie sam nie wiem, co mieliby tam jeszcze dołożyć.

#telefony #smartfony
  • 7
@Promilus: wydoją ile sie da a dopiero potem przyjdzie rewolucja. Jak by teraz wszystkie swoje nowinki dodali to co by pozniej mogli dodawac do kazdej nowej generacji tel. Takie moje zdanie
@Promilus Ja Mate 10 Pro odesłałem na taką połowiczną emeryturę po 5 latach i w sumie tylko dlatego, ze bateria była słaba. W sumie gdyby nie przesiadka na Pixela 7 Pro to bym nie zauważył ze tamtemu smartfonowi czegoś brakuje. Niestety płynność działania, ekran, aparat i takie pierdoły jak odblokowywanie twarzą czy ładowanie indukcyjne sprawiły, że nie bardzo tęsknię. Niestety brakuje mi huaweiowej nakladki, w pixelu czysty android co ma tez swoje