Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki. Szukam jakiejś fajnej oferty abonamentu do telefonu. Do tej pory miałem 3 numery w plusie, 100zl za 40gb dla 3 numerów ale nagle plus postanowił sobie zmienić warunki umowy i obcięli nam internet przez pół ( ͡º ͜ʖ͡º)
Myślałem nad Virgin mobile gdzie za 3 numery place 70zl I mam 120gb do podziału na 3 lub premium mobile, trochę gorsze warunki ale i tak lepsze niż te aktualne w plusie ( ͡º ͜ʖ͡º)
interesuje mnie przynajmniej te 20gb na numer. Zasięg: okolice Rzeszowa

#plush #plus #abonamentsieci #abonament #lte #premiummobile #virginmobile #polkomtel
  • 4
via Android
  • 0
@fishery Kurcze to długa historia, umowa byłam podpisywana w 2016 roku, wtedy byliśmy zadowoleni ale po drodze były takie jazdy z winy plusa że huhu no a teraz, miesiąc temu nagle się dowiedzieliśmy, że umowa się zmienia i kwota zostaje ale do tego mamy internet przez pół czyli 20gb, a jak chcieliśmy podpisać jakaś nowa, ciekawą umowę to jeszcze gorsze warunki niż do tej pory ( ͡º ͜ʖ͡º
@Maci3kk: Jebnij wypowiedzenie i zobacz co zaproponują. Zawsze masz ten luksus że możesz wziąć 3 numery prepaid i za tą stówę mieć 200-400gb na każdy numer.
  • 0
@fishery: To była pierwsza rzecz którą chciałem zrobić po otrzymaniu informacji, że umowa się zmieniła i już, ale otrzymałem odpowiedź, że wtedy likwidują numer i elo