Wpis z mikrobloga

normalni ludzie chodzą do restauracji na pierwszej randce i nikt nie liczy, że ktoś za kogoś zapłaci. Proponuje częściej wychodzić z piwnicy do ludzi, aby się o tym przekonać.


@panthererose: Dzięki ale już jestem w 5 letnim związku i nie muszę się męczyć z naciągaczkami które liczą na darmowe żarcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to jakie są według ciebie prawdziwego samca alfa dobre miejsca na pierwszą randkę ? xD w normalnym świecie nie na wykopie to 90% osób idzie do jakiegoś lokalu i stawia ten co zaprasza


@dudurudu: A po co ten idiotyczny tekst o samcu alfa, masz jakiś problem ze swoją męskością?
Na pierwszą randkę się idzie na spacer do kawiarni na jakieś wydarzenie kulturowe itp. (zaprosiłem kiedyś dziewczynę na spektakl komediowy w bibliotece
@Maslacki No ja swoja dziewczynę, z którą jestem już ponad dwa lata na pierwszym spotkaniu zaprosiłem do herbaciarni, gdzie była jakaś powiedzmy nietypowa herbata plus ciastko. Później był długi spacer, następne spotkanie to było kino.

I takie drobne wydatki (kwestia subiektywna) na początku znajomości są dla mnie jak najbardziej OK, ale sytuacja w której ktoś na pierwszym spotkaniu zabiera loszke do jakieś super fancy restauracji i stawia pełnowartościowy obiad, są conajmniej dziwne