Wpis z mikrobloga

to przecież jakiś naciągacz i to wcale nie musi być kobieta nawet xD


@Tyrande: spotkałem się z nią na spacer XD to nie jest żaden fejk i ona istnieje na prawdę. Tak jak napisałem wyżej to jakaś naciągaczka która po prostu tak traktuje internetowe randki. Jest ładna miła i mocno ekstrawertyczna sądzę że właśnie umawia się z takimi przegrywami jak ja na obiadki i potem im pisze no słuchaj to jednak
normalni ludzie chodzą do restauracji na pierwszej randce i nikt nie liczy, że ktoś za kogoś zapłaci.


@panthererose: Bo w domyślę ma zapłacić chłop i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pierwsze randki to się idzie na jakiś spacer, kawkę czy piwko do zwykłej knajpy a nie restauracje. Co mi po fajnym obiedzie, jak się z drugą osobą po prostu człowiek nie zgra? Przy piwku czy kawie,
@zeszyt-w-kratke: gorsze rzeczy robią dziewczyny uwierz XD tak samo bardzo złe rzeczy robią faceci, nie ma nic złego w krytykowaniu takiego zachowania, za to generalizowanie i na podstawie jednego zachowania określanie ogółu kobiet jest lekko zabawne i niepoważne, oj mogłeś się trochę pobawić, ona ewidentnie chciała Ciebie wyruchać, więc trzeba było wykorzystać tą sytuacje i wyruchać ją XD
na pierwszym spotkaniu jeszcze chciała mnie naciąć na jedzenie znaczy zaproponowała że możę przejdiemy się coś zjeść akurat "przypadkowo" przechodziliśmy obok restauracji (ona wybierała gdzie idziemy na spacer). Ja się wykręcilem że mam akurat dzisiaj post ze względów zdrowotnych i nie mogę nic jeść. Sądzę że naciągnięcie na jedzenie nie zadziałało to chociaż próbowała jakąś kasę wyrwać. Cieszę się jedynie że zmarnowała czas i nic nie zyskała.


@zeszyt-w-kratke: Świat byłby lepszy
@zeszyt-w-kratke opie pedale, mgtow i #!$%@? here, ale jak dla mnie to redpill rage (po ktorym ja osobiscie dawno po jestem, ty jeszcze nie xD). skad takie wnioski wyciagasz? trzeba bylo powiedziec, ze nie lubisz siedziec na dupie i elo (co do randki). co do kasy to mogles kulturalnie grzecznie napisac, ze jeszcze sie nie znacie i nie pozyczysz pieniedzy, elo.

ehh, ze ja musze knypow takich rzeczy uczyc.

spermochlon @panthererose ma