Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: pokazałbym cały płaszcz ale nie wychodzą mi za dobrze zdjęcia ubrań. To nie jest wbrew pozorom takie łatwe. Ważne jest rozłożenie, no i przede wszystkim dobre światło. Wolałbym dać jakieś zdjęcie od nich, ale nie znajduje bez wpisania nazwy modelu, a takiego oznaczenia na płaszczu nie ma.
@Poludnik20: na szybko hipoteza ws Lana Virgen: 1. Pierwsi zaczeli używać wytwórcy kręgu języka hiszpańskiego, potem się upowszechniło w innych krajach; 2. Dlatego nie wool, bo chcą podrkeślić, że wełna jest z młodych owiec, że niby bardziej miękka a przede wszystkim nie drapie. Dla mnie, w przypadku płaszcza który nie dotyka bezpośrednio skóry to nie jest aż takie ważne, swetr już bardziej (bo kiedyś miałem kupiony w Zakopamen trochę rzeczywiście „gryzł”
@Poludnik20: i do tego płaszcza będę nosił jaśniejsze niebieskie jeansy i torbę na ramię. Tak się złożyło, że ma też nie podniszczone jeszcze ciemnozielone buty z Decathlonu. Płaskie. Ale nie wiem... takie dobieranie pod względem koloru niezbyt mi do tej pory pasowało. Zobaczymy, jutro przejrzę się tak w lustrze.