Wpis z mikrobloga

  • 0
@Saper86 Ja mu nie ufam ani go nie lubię. Ale to, że będzie dobrym marszałkiem to było pewne - on przecież dobrze sobie radzi w wystąpieniach z przed ludźmi etc. E zakonie go nauczyli pewnie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Saper86 chłop, ktory sie wybil dzieki byciu w telewizorze dobrze wypada przed telewizorem, dla niego to jest kolejny program w TV
gada dokladnie to co chcecie uslyszec
slodkie pierdzenie

kupili was jak fraj... dzieci
  • Odpowiedz
zobaczymy za ile czasu sie zmeczy.


@opk20: Czemu zmęczy? To jego praca, wręcz może być jeszcze lepszy, zwłaszcza jak planuje startować na prezydenta.
  • Odpowiedz
@Cinos kto by dobrze spełnił tą rolę żebyś nie napisał, że zostaliśmy kupieni jak frajerzy? Dmowski? Schwarzennger? Bo chyba nie napiszesz mi, że ktoś z Konfederacji? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Saper86: #!$%@? nie wierze jak ten człowiek mi imponuje xD gość dla mnie był memem a wychodzi na to że to był czarny koń tych wyborów. Oby sie szybko nie wypalił
  • Odpowiedz
@Cinos: ale nie odpowiedziałeś na pytanie, tylko zgrywasz freethinkera co odkrył tajny spisek. Żałosne mocno. Powtarzam zatem w imieniu fana_Kazika: jak według ciebie powinien się zachowywać, zebys uznal, ze pełni funkcję marszałka jak należy?
  • Odpowiedz
  • 0
@Tymajster okazywac jakies emocje, miec jakies swoje zdanie, uwagi, jak np. Sawicki gdy Morawiecki przedluzal ' na expose przyjdzie czas '
jest miałki, do bólu poprawny, sztuczny
jak taka laska, ładna, ale w lozku drewniana kłoda
  • Odpowiedz