Wpis z mikrobloga

@mati1990: jakby te księżniczki rowerowe jeździły normalnie jeden za drugim w miarę z prawej strony drogi w grupach po max kilku żeby się dało wyprzedzić to by nie było nigdy żadnych problemów.

Normalny rowerzysta by tak nie jechał bo wie jakie się mogą z tym wiązać konsekwencje, oszołomy jeżdżą przy lewej stronie i w grupach i tak się to potem kończy
  • Odpowiedz
  • 19
@sha128: to pozwala na zabijanie innych?
dozwolony jest peleton na 30 osób, miałbyś ponad 70-80 metrowy pociąg do wyprzedzania jakby jechali jeden za drugim, a i tak musiałbyś zjechać na lewy pas bo fizycznie się nie zmieścisz z odstępem metr od rowerzysty. Tak jak jadą parami mas 40m pociąg.
  • Odpowiedz
@mati1990: prowokuje tak samo jak dzieci prowokują księży.. myślenie Polaków niewiele się różni od tych na wschodzie. Po wpisach pod ostatnimi wydarzeniami aż się odechciewa dyskusji w ogóle, bo nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@mati1990 przecież nawet sam w wpisie przyznałeś się ze nie wiesz jakie jest prawo w Polsce, a wymagasz przestrzegania ich od innych. Ciasny kombinezon na kolarce za bardzo uciska mózg, prawda ?
  • Odpowiedz
jakby te księżniczki rowerowe jeździły normalnie jeden za drugim w miarę z prawej strony drogi w grupach po max kilku żeby się dało wyprzedzić to by nie było nigdy żadnych problemów.


@sha128: co łatwiej wyprzedzić zgodnie z przepisami? Rząd 9 rowerzystów, czy kolumnę rowerzystów 3x3?
  • Odpowiedz
  • 0
@trololo55 spryskiwacze to drugie najgorsze gówno jakie można #!$%@?ć. Serio? Co to ma dać, pochlapiesz mnie płynem. Nie każdy jeździ w okularach i co naleci mu do oczu puści kierownice żeby przetrzeć je straci równowagę i wpadnie pod następne auto. Ja się szybko w nich nauczyłem jeździć bo mam na trasie zakład kamieniarski, raz o mało wzrok nie straciłem przelatując przez pył
  • Odpowiedz
a jak ludzie jeździli tak jeżdżą w taki sam sposób


@mati1990: to jest właśnie problem z pedalarzami, mają w dupie przepisy i wszystkich innych uczestników ruchu z przechodniami włącznie. Obowiązkowa tablica i OC rozwiąże problem.
  • Odpowiedz