Wpis z mikrobloga

Ten zachwyt wykopków nad Hołownią daje taki 2015 vibe gdzie tak samo jak małpy wszyscy zachwycali się Długopisem, że nie czyta z kartki, dobrze wygląda nie to co Shogun, a jego żonka jaka dystyngowana nie to co Grażynka od Bronka xD A JAKI MEMICZNY xD UUUU ALE PEŁO KWICZY ODRYWANE OD KORYTA xDDDD KODOMICI DO DOMU, PIS ZROBI PORZĄDEK XDDDDDD

Nic się nie nauczyliście (pomijam młodzież, która nie pamięta kampani z 2015 i nastrojów społecznych) xD Poczekajcie z rok czy dwa jak te zachwyty zastąpią europejskie zamordyzmy które obecny rząd jeszcze bardziej ochoczo będzie przepychał xD

Ja tylko przypominam że PEŁO straciło władze właśnie dzięki ACTA, Imigrantom i ogólnie pro-europejsko-zamordystycznej polityce, podlane kilkoma gówno-aferkami.

Ale jak mawia klasyk - Wybraliśmy PO na trzecią kadencje, żeby PiS nie miał trzeciej kadencji, który został wybrany żeby PO nie miało trzeciej kadencji xD

#polityka #sejm #po #pis
KochanekAdmina - Ten zachwyt wykopków nad Hołownią daje taki 2015 vibe gdzie tak samo...

źródło: F0RJGdIWwAErd1P

Pobierz
  • 57
@KochanekAdmina: Hołownia po prostu daje rade. W 2015 bylismy przejedzeni PO a sama PO za pewna siebie wiec w sumie wybranie pisu nie bylo złe. Ale w 2019 wybranie pisu to jakas masakra. Ja i tak wole Hołownie niż Witek.
Oho, ja wiem od kogo Wy jesteście


@johny-kalesonny: No wiadomka xD To nie jest tak że już podczas Covida opozycja była za przepchnięciem najbardziej #!$%@? zamoryzmów przy których zamykanie lasów było racjonalne xDDD

Hołownia po prostu daje rade.


@mateos11: tak samo jak długopis xD Wystarczył rok czy dwa żeby ludzie się połapali że coś jest nie tak xD

Ile w tym wszystkim jest Hołowni który "daje rady", a ile to
@KochanekAdmina: ludziom sie podoba bo nienawidzą pisu a po drugie mnóstwo tu gimbów 13-16 lat ktorzy jarają sie patomma i chcą dymów, wystarczy poczytac te wysrywy. Holownia tez popełni gafy wiadomo a czy bedzie ostry zamordyzm to juz nie kwestii Holowni tylko calej koalicji. Zresztą ty sie chyba cieszysz bo kojarze cie z tagu giełda i zobacz jsk wig wywalilo w góre( ͡° ͜ʖ ͡°)
o, powtarzanie haseł z ruskich troll-kont


@pyra_wykop: No wiadomka to nie tak że to było ledwo 3 lata temu i każdy pamięta jakie były fakty xD Covid pewnie też wymyśliły Ruskie trollkonta i nic takiego nie miało miejsca xD

Ci ludzi z obrazka poniżej właśnie w tej chwili rządzą krajem

Zresztą ty sie chyba cieszysz bo kojarze cie z tagu giełda i zobacz jsk wig wywalilo w góre( ͡° ͜
KochanekAdmina - >o, powtarzanie haseł z ruskich troll-kont

@pyra_wykop: No wiadomka...

źródło: Lewica-szczepienia-obowiazkowe

Pobierz
Ja tylko przypominam że PEŁO straciło władze właśnie dzięki ACTA, Imigrantom i ogólnie pro-europejsko-zamordystycznej polityce, podlane kilkoma gówno-aferkami.


@KochanekAdmina: ale o polityce już nie pisz, ok Seba? xd
Protesty Acta to styczeń 2012. Wówczas faktycznie PO trochę straciło, ale nadal było liderem sondaży. Ponadto w tym samym czasie zaczęło się grzebanie w wieku parlamentarnym (ustawa w maju 2012) i kilka niedokończonych inwestycji przed Euro 2012, ale ACTA per se nie miało
LebronAntetokounmpo - >Ja tylko przypominam że PEŁO straciło władze właśnie dzięki AC...

źródło: Zrzut ekranu 2023-11-16 115956

Pobierz
@KochanekAdmina Właśnie dlatego, że w 2015 roku jako 20-latek, nie pamiętający politycznych lat 2005-07, sam zagłosowałem jak ostatni debil na Długopisa. To teraz tym chętniej oddałem głos na KO. W 2015 roku wydawało mi się jako młodemu dorosłemu, że nie da się przebić w arogancji PO i Kopacz, ale po 8 latach rządów PiS jako blisko 30-letni dojrzały człowiek już wiem, że PO przy PiS to jest igraszka. To jak Pisowcy skundlili
@KochanekAdmina: nie czaję tego straszenia zamordyzmami europejskimi. Przecież to już dawno za PiS Polsza podpisała mega pakiet eko-zamordyzm plus żeby się dorwać do kasy i taniego kredo. Prawda, że opozycja pewnie po prostu to wprowadzi, a PiS by jeszcze kombinowało jakby to wprowadzić, ale wiarygodnie udawać sprzeciw.
@KochanekAdmina: Wy, symetryści denerwujecie mnie prawie tak jak pisiory. I jeszcze co chwilę "xD" żeby podkreślać pseudo-dystansik w stylu jesteście głupi a ja mądry, palę sobie szlugę i mam l u z i k. Jeśli porównujesz Dude z 2015 do obecnego Hołowni, który wywiązuje się doskonale, to weź już milcz;)