Wpis z mikrobloga

@magazynierka_4k: bardzo fajny wywiad, polecam całość. Super że Koterskiemu udało się wyjść z takiego bagna.
A co do tej sytuacji to ja bym tak po Wojewódzkim nie jechał. Z alkoholikami i narkomanami to naprawdę nie jest łatwo, możesz starać się im pomóc, ale jest pewna granica gdzie odpuszczasz sprawę, bo więcej sił to nie masz. I czy wojewódzki nie miał prawa olać alkusa i narkomana który zawala mu projektu? Jak sam
@dzana: @maciss Bzdury. Wojewódzki w ogóle nic nie zrobił, zostawił go samemu sobie, nawet jak Koterski już wychodził i wyszedł na prostą, jak walczył ze sobą. Jak już się udało, to Wojewódzki po tej prywacie wolał po prostu zamilczeć i coś wydukał o kumplach z pracy, czyli bezczelnie mu zasugerował, że w sumie to nigdy nie byli kumplami.

Jak ktoś sobie sparzył dupę na ludziach czy tkwił w destrukcyjnym towarzystwie, to
@magazynierka_4k: #!$%@? w tego typa jak mnie #!$%@?ą alkoholicy, którzy są aktualnie Abstynentami i nagle są specjalista z w każdej dziedzinie życia i cały świat musi ich podziwiać, bo spełnili jakoś podstawową rzecz. Cała kariera oparta o starego, bo sam jedynie wypada dobrze w roli idiotów, bo nie musi za dużo grać. Sam wojedzowki nadużywa notorycznie określenia przyjaciel, gdzie pewnie nazywa tak Podsiadło, z którym widzi się raz w roku
Obejrzałem całość i stwierdziłem że #!$%@? nas to wszystko powinno obchodzić. Ich życie ich sprawy. Prywata powinna zostać prywatą.