Wpis z mikrobloga

Elo - tak nigdy nie powitała policja nikogo, ale tak mogę powitać ja Was, drodzy widzowie, czytelnicy, ludzie.

Wraz z @Leszek_Milewski mam przyjemność zaprosić na kolejny odcinek naszego cotygodniowego programu "Tetrycy", w którym zamieszczamy wszystkie najważniejsze rzeczy dotyczące dzisiejszego meczu reprezentacji Polski z Czechami. Ustawienie, personalia, smaczki ze zgrupowania - to nie są najważniejsze rzeczy dotyczące dzisiejszego meczu reprezentacji Polski z Czechami. ALE JUŻ LUIZAO PODPISUJĄCY SIĘ JAKO PEDRO HENRIQUE?

No dobra, to co w tzw. szeroko rozumianym menu?

- Kibice Lecha Poznań pojechali do Warszawy, a tam powitała ich policja
- sonda uliczna: czy kibic to zwierzę, zdania są podzielone, ale nawet jeśli tak, to pytanie numer dwa...
- sonda uliczna: czy zwierzę można bezkarnie kopać, szarpać, przeszukiwać, rozdzierać mu kurtkę, rozcinać buty, szykanować i bluźnić w jego kierunku? Otóż nie, bo zwierzę nie nosi kurtki, ale kibic nosi, a kibic to zwierzę
- nadużycia policyjne - byłby duży problem, gdyby nie fakt, że każdy policjant ma kamerę nasobną, która pozwala na wychwytywanie wszelkich nieprawidłowości czy bezpodstawnych zatrzymań / przeszukań
- czasem kamery nasobne nie działają, no ale z techniką się nie wygra
- od ilu obrabowanych sklepów i rzuconych rac tracisz szansę na traktowanie cię jak człowieka?
- od ilu obrabowanych sklepów i rzuconych rac PRZEZ TWOICH KOLEGÓW SPRZED 5 LAT tracisz szansę na traktowanie cię jak człowieka?
- Leszek rozsierdzony, ja przerażony, że takie sytuacje jeszcze kogokolwiek dziwią, bo przez lata przyzwyczaiłem się do tego, że zachowuję się jak zwierzęta i jestem traktowany jak zwierzęta ilekroć jadę w Polskę

Ale jak już się wysmętniliśmy na temat kibiców Lecha na Legii, to przeszliśmy do spraw i przyjemniejszych, i śmieszniejszych. Bo oto:

- w Radomiaku nowy program kabaretowy, który podmieni legendarny już trik z chłopem przebranym za babę, otóż chłop się podpisuje na papirze za innego chłopa
- Luizao, my friend, masz długopis, nie brałeś żadnego dopingu, to są papiery Pedro Henrique, więc zaznacz, że to chyba nie twoje i poszukaj swoich
- Luizao, my friend, czemu podpisałeś się jako Pedro Henrique, skoro jesteś Luizao
- POLADA nie zna się na żartach i niedoborach edukacji u radomiakowych starnieri
- Oktawian Moranu - zasadowiec, który jest potrzebny

Dalej Górnik Zabrze:

- dobrze, że udało się jakoś załatać temat małych sponsorów, poślizgów w wypłatach i różnicy zdań między zarządem a Lukasem Podolskim w kwestii sponsorów Lukasa Podolskiego, będzie chwila wytchnienia
- jak to klub nie płaci akademii
- jak to balon, który miał wnieść szkolenie na wyższy poziom, zawalił się po miesiącu działania i od roku go nie naprawiono
- jak to psy srają na murawę
- jak to armia botów pisze pozytywne komentarze pod tekstami o Górniku, stawiając w dobrym świetle klub i miasto
- jak wygenerowaliście takie urodziwe boty
- jak to kibel jest zamknięty (serio, kibel jest zamknięty i jest to problem, omówiliśmy to szeroko w programie, może zresztą przez to psy srają na murawę, bo kibel mają zamknięty)

Czy jest też temat Bartłomieja Drągowskiego, trzeciego bramkarza reprezentacji Polski, cenionego przez Michała Probierza wyżej niż piłkarz miesiąca Ligue 1 Marcin Bułka i zbierający super recenzje w Lidze Mistrzów Kamil Grabara? Otóż jest, bo jak moglibyśmy nie wspomnieć, że mimo chwilowych problemów w Spezii w Serie B, nie ma absolutnie żadnego powodu, by wywracać hierarchię bramkarzy do góry nogami, na czym mógłby stracić piłkarz ze stajni Mariusza Kuleszy, z tych Kuleszów. Innymi słowy: Michał Probierz zapakował się niepotrzebnie na minę i uparcie na niej stoi. Pierdoła, no ale coś o kadrze trzeba było powiedzieć, co nie!?

I to tyle. Wielkie, wielkie dzięki, że spędziliście czas z nami, albo oglądając film, albo czytając te słowa. Wielkie dzięki za wsparcie, zaufanie, za wszystkie kliknięcia w łapki w górę, suby, lajki, plusy i inne miejsca Internetu, gdzie da się kliknąć. Za brak kliknięć też dzięki, w ogóle dzięki za wszystko, jak zawsze. Dozo za tydzień!

Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #goalpl #pilkanozna #ekstraklasa #reprezentacja

Link do YT:
JakubOlkiewicz - Elo - tak nigdy nie powitała policja nikogo, ale tak mogę powitać ja...
  • 2