Wpis z mikrobloga

@Corvus_Frugilagus Poke 646, ale mi przypomniałeś, wspaniały mod. Pamiętam jeszcze Peaces like us, Sweet Half-Life, Edge of Darkness, They Hunger... Więcej teraz sobie nie przypomnę. Pamiętam jak dawali mody na płytach CD-Action, człowiek leciał do kiosku kupić najnowsze wydanie gdy tylko się pojawiało. Raz nawet tak leciałem, że dostałem mandat za przejście w złym miejscu, bo się spieszyłem, bo mi kiosk mieli zamknąć za parę minut xD
Nie żebym się łudził jakoś na #halflife3 , ale widać że marki całkiem nie porzucili i jakieś ruchy trwają w Valve. Wątpię, że robią to z czystej kalkulacji zysku, bo dziś uniwersum HL raczej nie przynosi jakiś kokosów firmie. Jedynie moderzy (niektórzy już penwie lekko siwiejący) i fandom ratują uniwersum.

W każdym razie film mega, strasznie lubie takie smaczki i to z samego serca firmy, z piewszej ręki a nie jakieś domysły
Z modami po dziś dzień gram.


@Corvus_Frugilagus: Przypomniała mi się historia czy miejska legenda ze szkoły podstawowej. Do dyrektora, który prowadził zajęcia z informatyki przychodził kolega czy znajomy, gość może koło 30 (a może poprostu jakiś student) i poszły plotki, że facet stworzył mapę do HL o nazwie "ulica Poznańska", która znajdowała się zaraz obok rzeczonej podstawówki. A że gość miał zarost, okularki to jako dzieciaki się nakręcaliśmy, że to jest