Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kobieta, lat 66, nie choruje i nie leczy się na nic przewlekle, nie pije, nie pali, i nie jest otyła.

Od wczoraj czuje się gorzej - nieprzespana noc, lekkie dreszcze i lekki ból głowy, lekkie osłabienie, ból gardła już ustąpił. Nie ma gorączki (temp. 36.2-36.8*C). Test na Covid - negatywny.

W ostatnim tygodniu trochę się przesilała fizycznie i mogła zmarznąć, więc generalnie spodziewam się, że objawy przejdą po kilku dniach odpoczynku. Jedyna rzecz, która mnie martwi, to spoczynkowa saturacja krwi - zazwyczaj wynosiła 97-99%, dzisiaj waha się pomiędzy 92-96%, mierzona dwoma różnymi pulsoksymetrami na dwóch różnych palcach.

Jak powinienem postępować w tej sytuacji? To bardzo bliska mi osoba, więc chcę się upewnić, że dmucham na zimne i robię wszystko, co możliwe, żeby była jak najzdrowsza i czuła się najlepiej. Pytam tutaj, ponieważ jest trochę Wykopowiczów z medycznym wykształceniem, a w sobotę nie uzyskam nigdzie szczegółowej porady.

#pytanie #zdrowie #medycyna #lekarz #leczsiezwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kobieta, lat 66, nie choruje i nie leczy się ...

źródło: 0_q_R1g0u9FHa1CscO

Pobierz
  • 3
Jedyna rzecz, która mnie martwi, to spoczynkowa saturacja krwi - zazwyczaj wynosiła 97-99%, dzisiaj waha się pomiędzy 92-96%


@mirko_anonim: a leczy się pacjenta czy liczby?