Wpis z mikrobloga

#rower hej nie jezdze zimą, ale chcę #rozowypasek kupić rekawiczki zimowe?

Wszystkie pobieznie przejrzane są w opiniach zimne.

Budzet najchętniej do 200 zl (prawie na pewno zaraz je zgubi). Zastanawiam się czy nie lepiej jakieś narciarskie, ale może jesteście wstanie polecić jakieś marki/patenty?Nie jeżdżę zimą i nie znam problemów typu slaby chwyt kierownicy itd.

Zdjęcie dla UWAGI. Doradzicie coś? Na logike to chyba musi glownie izolować od wiatru plus troche grzac? Chce kupowac w necie i chcialbym ograniczyc ilość odsylek.
jakubz - #rower  hej nie jezdze zimą,  ale chcę #rozowypasek kupić rekawiczki zimowe?...

źródło: 20231118_075834

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@krzysiekdw: o dzięki. Decathlon troche się boje bo maja fajne rzeczy, ale czasem lipa. :) może ktos jeszcze napisze. :)

Ale jak sprawdzone to fajnie. Teraz tylko rozmiarowka ;)
  • Odpowiedz
@jakubz: Mam te z Decathlonu - są spoko, ciepłe, wygodne. Mają dla mnie jedną wadę - przy intensywniejszej jeździe, jeżeli spoci się dłoń to bardzo ciężko jest je zdjąć bo materiał w środku mocno "klei" się do dłoni. Nie ma to znaczenia jak przyjeżdżasz do domu, ale w trasie strasznie irytujące - a czasami trzeba zdjąć. Mam trzy grubości tych z Decathlonu - cienkie Van Rysel i średnie Triban 500, grube
  • Odpowiedz
Zastanawiam się czy nie lepiej jakieś narciarskie,


@jakubz:

Na ujemne temperatury: narciarskie z membraną, tanie i dobre są Kombi Pioneer.

Na temperatury dodatnie: zimowe rowerowe, te Decathlonu są ok, albo Shimano Infinium.
  • Odpowiedz