Wpis z mikrobloga

@Poludnik20: ja mam dużo urządzeń na USB-C, nowsze laptopy prócz zwykłego USB mają też USB-C. Mam kilka kabli, które mają USB-C <-> USB-C i to się robi powoli standard. Dlatego mnie takie ładowarki nie dziwią.
  • Odpowiedz
  • 0
@Plinius: dlaczego Cię nie dziwią? Mnie dziwią. Jednak przewód z dwoma takimi samymi końcówkami jest rządko używany. Tedi (którego skeloy są jak widać nawet w niespełna 60-tysiecznych miastach ma aż dwa modele.
  • Odpowiedz
  • 0
@mietek79: nie, podałeś natężenia i napięcia. To jest ładowarka z wejściem na USB–C jako jedynym. Taka jest odpowiedź.

Miałem szkole kolegę (w sensie tylko szkolnym), który przeczytał, przynajmniej deklarował że tak było, biografię Iwana Groźnego. Od Nauczyciela przy turynowymnowym odpytywaniu, któremu podlegali wszyscy (albo kartkówka, albo właśnie odstrzeliwanie), dostał trzy konkretne pytania nt historii Rosji w XVI wieku której wcześniejsze lekcje dotyczyły. Najważniejsze fakty podane w podręczniku o których powinien wiedzieć
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: także proszę mi tu nie pierd... że 8gnoruje jakiś wkład pracy. Bo nie ignoruje. Zafiksowales się na aspekcie który nie dotyczy pytania. Nic mi do tego, ja tego nie interesuje, bo to jest twoja życie, ale wysuwają roszczeb wobec społeczeństwa, że go to nie interesuje. Byli inne pytanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: dzisiaj sobie kupię jeszcze dwie butle. Już chyba otworzyli. Butle mają szerszy otwór przez który można wsunąć łańcuch rowerowy i wymyć w benzynie ekstrakcyjnejnwiec więc pretekst jest xD. Bardzo dobre soki i poniżej 5 zł za litr. Tych ze zdjęcia już nie ma.
  • Odpowiedz