Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy duże libido wyklucza niski poziom testosteronu? Mirek 30lvl.

Z jednej strony mam codziennie poranny wzwód. często myślę i seksie i niewiele mi potrzeba aby się pobudzić. Mógłbym codziennie się masturbować nawet po 2 razy ale staram się to ograniczać do 1-2x w tygodniu. Z trudem daję radę się powstrzymać ale po tych paru dniach przerwy jakbym sobie nie ulżył to by mnie chyba rozsadziło.

A teraz z drugiej strony mało męska sylwetka, trudności z przybieraniem na masie, marne owłosienie na twarzy. Praktycznie brak owłosienia na klacie a mam 30 lat. Szybko to mi rosną tylko na głowie i łonowce które depiluję kremem.

Zastanawia się czy to może być wina niskiego testosteronu.

Tak wiem, da się zbadać to. Ale jestem teraz za granicą i dopiero będę w lutym w polsce. Wtedy sobie zbadam ale chciałbym wiedzieć co o tym myślicie.

#niebieskiepaski #testosteron #libido #zdrowie #seks #mezczyzna #zarost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Możesz mieć nawet teścia poniżej widełek i nie mieć jakichkolwiek problemów z erekcją/libido bo za libido i funkcje seksualne bardziej odpowiada estrogen niż testosteron, dużo większe libido mam na mostku z poziomem ~400 testa (gdzie widełki to ~300-1200) i estrogenem #!$%@? 2-3x ponad widełki niż na cyklu gdzie mam estro w widełkach i teścia na 3000-4000. O tyle to śmieszne bo zbijając estrogen w moim przypadku do połowy widełek nagle
  • Odpowiedz