Wpis z mikrobloga

#pomocy #kiciochpyta #pytanie #programista15k #niebieskiepaski #technologia #wifi #modulwifi #komputer #laptop #wifiusb #kartawifi #allegro #olx #alieexpress

Witam. Pomocy. Czy ktoś z was mógłby mi doradzić jaki moduł wifi kupić do komputera stacjonarnego - od routera dzieli go kilka metrów ściany betonowej? Ogólnie zalezy mi ma tym, by wytrzymał lata, był dobry jakościowo. Cena do max 35 zł. Jaką firme polecacie? Mam slaby internet, więc wifi 4 lub 5. Na alllgro patrze to sa bardzo różne oceny... nie wiem co wybrać... Wolałabym wewnętrzną kartę wifi ale nie mam kasy tyle. Więc zostaje moduł usb bez anteny...

Na olx patrzyłam yo ceny jak z allegro ale bez smarta i możliwości zwrotu, to wole allegro.

A moze ktoś z was kupował z alieexpress jakieś za 3 zł? Dziala to?
  • 8
@Patrycja_Wieczorek: 35zł? Szkoda czasu marnować na szukanie czegokolwiek "najlepszego", w tej cenie to moim zdaniem wszystko będzie na tym samym scalaku. Nie testowałem takich za 3zł, może działać, może przestać działać - loteria, ustawianie tego - loteria, jeśli nie trzeba czekać 6 tygodni, to bierz, 3 złote to już nawet nie piwo ;)
@Patrycja_Wieczorek: Kupiłem na początku roku przyszłościowy sprzęt
KARTA SIECIOWA USB LANBERG AC1200 DUAL BAND
Działa bez problemu.

Wcześniej używałem w tym samym celu TP-LINK AC750 RE200 WIFI RANGE EXTENDER (działał jako klient do ktorego wpinałem kabel do komputera). Urzadzenie bardziej wszechstronne i zostało zamienione w AccessPoint