Wpis z mikrobloga

Witam, mam zamiar w zimę rozejrzeć się za motorem na nowy sezon który prawdopodobnie będę zabierał tylko na tor lub będzie jako Moto zapasowe ponieważ jest to mój główny środek lokomocji w sezonie. Obecnie mam street triple i mocy powoli zaczyna brakować więc uznałem że to dobry sposób żeby spróbować sporta lub litra :P. Znajomy ma i poleca CBR 929
Czy jesteście w stanie mi zaproponować jakieś ciekawe alternatywy 600-1000? Budżet ok 10k

#motocykle #motoryzacja #honda #suzuki #kawasaki #tor #yamaha
PiquantParty - Witam, mam zamiar w zimę rozejrzeć się za motorem na nowy sezon który ...

źródło: temp_file1707418249223653194

Pobierz
  • 14
@PiquantParty: problem w tym, że każdy nastoletni sport będzie trochę gruzem. Zwłaszcza litry. Zobacz do czego są części tanie i dostępne, bo ze starymi Japończykami to tak średnio jest
@PiquantParty: Większość torów nie jest na litr już 600 to nadmiar i problem bo za wolno się przekładają w winklach, fabryczny zawias przy tej masie nie wyrabia itp.
Duża pojemność na torze ma jedną zaletę łatwo zdobytą technikę przełożyć na uliczne moto bo jest podobnej wagi i mocy.
Natomiast z punktu widzenia radości z jazdy na torze to wszystkie kartodromy czy odtj preferują mniejsze i lżejsze sporty rzędy 300 albo nawet