Wpis z mikrobloga

@marta-t_e: powstańców nowe bloki zapowiedziane podobno też bliżej 14-15k, plaszow bloki na 2026 rok dziura w ziemi 15-17k a bliżej Zabłocia już pod 20k. I to mówię o mieszkaniach 2-3 pokoje bo mniejsze jeszcze drożej. (ʘʘ)
@marta-t_e: Świetny układ. Mała uwaga z mojej strony - jeśli jakieś mieszkanie od dużego dewelopera ląduje na otodom i ma do tego podaną cenę to znaczy, że coś z tym mieszkaniem jest nie tak, tj. ma fatalny układ, jest słabo nasłonecznione, umieszczone nad pionem ze zbiornikami na śmieci lub bramą garażową itd.
  • 1
@Antiax: tu akurat każde mieszkanie będzie miało coś nie tak, bo kształt tego bloku plus lokalizacja nie daje innych możliwości. Chyba zrobili wrzutkę najgorszych mieszkań w limicie BK2% licząc że zejdzie, bo pozostałej części oferty nie ma jeszcze nawet na stronie.
  • 0
@niemodnie: dobra, zapomniałam że powstańców się ciągnie aż tam ;p myślałam że coś nowego wleciało :) tamta 10 piętrowa okolica mnie z lekka przeraża jak sobie przypomnę jak wygląda Piasta Kołodzieja nawet poza godzinami szczytu ;p
@marta-t_e: Teraz na rynku zrobiła się taka #!$%@? sytuacja, że mieszkania w limicie bk2% to naprawdę odpady. Często też bardzo drogie. Całkiem fajny wybór zaczyna się powyżej 1mln zł. Tylko nie zawsze te mieszkania są warte tej ceny...