Wpis z mikrobloga

Najbardziej niecharyzmatyczny, słaby i antypatyczny youtuber na polski youtubie to Ralindel

Pewnie większość z Was nie kojarzy kim jest człowiek. Zobiłem wielogodzinną kąpiel w piwnicy polskiego youtuba. Piwnicy wypełnionej gównem.

Obrażenie go tylko za wygląd jest nie na miejscu i uważam, że lepiej tego nie robić. Choć samemu zainteresowanymi to akurat nie stoi na przeszkodzie, gdy chodzi o wyśmiewanie jakiejś cechy aparycji innych osób - oczywiście osób, których nie lubi. W każdym razie lepiej go nie obrażać w ten sposób - Ralindel to wysoce niestabilna emocjonalnie osoba. Lepiej spać spokojnie o jego zdrowie i obrażać go za to, za co się powinno. A mianowicie za bycie absolutnie najgorszym, najbardziej pretensjonalnym i najmniej ciekawym youtuberem.

Zacznijmy od jego filmów. Content typu commetary - każdy wie jak wygląda. Typowe żebry o lajki, suby, donejty. Uznajmy to za kanon ludzi chcących być poza kanonem (pozdro #napierala ). Sam content nic złego - jeśli ma się coś do powiedzenia. Problem jest w tym, ze Artur aka Ralindel nie ma kompletnie nic ciekawego do powiedzenia. W sensie oczywiście, perspektywa lewicowa, podważanie wszystkiego. Wszystko niwewczy jednak brak zasobów intelektualnych oraz - przede wszystkim - brak charyzmy. I to kurcze, brutalny brak charyzmy.

Ten jego przedrzeźniające powstarzenie sylab typu "cze-cze-cze-czekaj, co-co-co Ty po-po-powiedziałeś" (nie, gość nie ma problemu z mową) jest nieśmiesznei i męczące Jak chrząknięcia #mazurek przy wywiadach w #rmffm.

Youtuber ten jest definicją, jak być nie lubianym przy stole świątecznym wśród własnej rodziny. Nawet jeśli rok się nie widzieliście. Zobaczy, że na stole jest karp i zacznie drzeć ryja, że jak tak można. Że są badania na temat tego że ryby czują ból. Że nie odróżniamy się niczym od najgorszych zwierząt. Że on się z tym nie utożsamia i wraca do pokoju streamować. Obraża całą rodzinę (nawet siostrę, która jest wegenką), bierze jednego karpia i wyrzuca przez okno, drugiego bierze do ręki i zajada się nim w czasie streamowania opowiadając o tolerancji i hipokryzji prawaków. Taki jest właśnie nasz bohater.

Tworzenie chochołów, skrajna hipokryzja w własnej postawie i krytyce postaw osósb innych.

Jeśli gdzieś teoria podkowy ma zastosowanie, to w przypadku tego debila.

pozrdawiam Cię Artur

#ralindel #lewica #neuropa #polskiyoutube #napierala
moodyboi - Najbardziej niecharyzmatyczny, słaby i antypatyczny youtuber na polski you...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@moodyboi: Nic ciekawego do powiedzenia i brutalny brak charyzmy. No ja bym na tym poprzestał, by typa nie da się oglądać. Jest nudny jak flaki z olejem. To tak jak oglądać dla przyjemności Łukszę. No nie wyobrażam sobie.

A doktorek to chociaż się odpali, zbanuje kogoś, albo #!$%@? taką głupotę, że aż pobudza szare komórki żeby to potem wyprostować. A tutaj? Nic.
  • Odpowiedz
@moodyboi: Taki lewicowy #ator. Czyli spaślak pierdzieli 3 godziny kocopoły 3 po 3, brak researchu lub jakiejkolwiek wiedzy w danym temacie, brak szacunku do czasu widzów (materiały po 2,5 godziny), cenzura, przekonanie o własnej nieomylności
  • Odpowiedz
  • 8
@Mjj48003: też prawda, znacznie wyżej cenię doktorka jako źródło rozrywki. W przypadku ralindela człowiek otrzymuje tylko zniechęcenie do obcowowania z życiem
  • Odpowiedz
@Swiety_Judasz: dostałem u gościa bana na twitterze chociaż nigdy o niczym z nim nie rozmawiałem. Podejrzewam, że nie spodobało mu się wyśmianie jego hipokryzji gdy jechał po koroluku za dwugodzinny film samemu robiąc czterogodzinne monologi bez sensu XD
  • Odpowiedz
@moodyboi: Oglądałem kiedyś np, jego recenzje filmu o Oppenheimerze. To raz na początku zaznaczył, że filmu nie oglądał, potem coś przyczepił się właśnie do głośnych wtedy i trochę śmiesznych pretensji pewnych w tym też lewicowych środowisk. I wspomniał o Hindusach, że w filmie pominięto o ich udział w jakiejś bitwie i operacji, jak pomogli zachodnim aliantom, - sprawdziłem czy w Indiach mają jakieś pretensje o to i oczywiście nie, za to
  • Odpowiedz
  • 3
@PanJawelPierwszy W pełni zgoda, chłopaka z DLR zdecydowna topka jeśli chodzi o merytorykę, sposób wypowiedzi i podejmowane tematy.

@NonOmnisMoriar: to nie jest oskarżenie z gatunku "tu i tu #!$%@?ł", tylko opinia z perspektywy makro. Jeśli człowiek przez całą swoją twórczość jest nieśmieszny to ciężko rozłożyć to na czynniki pierwsze. Po prostu jest nieśmieszny.

Jeśli chodzi o konkrety, to kilka z brzegu:
1) to o czym w poście wspomniałem - podwójne standardy
  • Odpowiedz
@moodyboi: Odświeżę trochę temat po niespełna miesiącu i napiszę, że generalnie szanuję za wpis, bo z jednej strony nie chciałbym, żeby ten knur zyskiwał na popularności, a z drugiej parę razy chciałem z kimś o jego osobie podyskutować.

Ja sam jak już odpalam jego nagrane wynurzenia to tylko te wybrane, bo szczerze mówiąc problem podpasek za cztery złote dla kobiet niespecjalnie mnie zajmuje. Rzeczywiście, ta jego maniera w głosie, przedrzeźnianie, robienie
  • Odpowiedz
  • 1
@Makavlani: dla mnie nie są problemem w tym człowieku jego poglądy w większości przypadków, a sposób ich wyrażenia oraz bicie chochołów - jak w przypadku filmu koroluka.

Zestawiając go z Romanem Warszawskim otrzymujemy wywar z gówna, bo Roman zbyt bystry w tematach okołospolecznych nie jest. Chlopaki z Dwie Lewe Ręce punktowali go krok po kroku nie tylko argumentami, ale też umiejętnościami oratorskimi.

Tak jak wspomniałem, jego sposób bycia to istny majstersztyk
  • Odpowiedz
@moodyboi: Dobrze, że więksi twórcy go ignorują, bo jemu właśnie o to chodzi, żeby na ich plecach zdobyć zasięgi. Dlatego właśnie Szymek jest sukcesywnie atakowany, jak sam słusznie zauważyłeś.

Jak pewnie zauważyłeś z tonu mojej wypowiedzi - lewicowych poglądów nie mam, natomiast Giełzak z Dymkiem czy nawet Koroluk, to dla mnie rzeczowe, rzetelne podejście do tematu i lubię sobie czasem ich odpalić. Generalnie Knurindel nie ma totalnie do nich podjazdu.

Romek
Makavlani - @moodyboi: Dobrze, że więksi twórcy go ignorują, bo jemu właśnie o to cho...
  • Odpowiedz
  • 0
@Makavlani: Z jednej strony zgadzam się z pierwszym akapitem, z drugiej strony powstaje studium bezkarności w odklejeniu. Podobnie jak z skrajną prawicą pokroju Brauna - z jednej strony nagłaśnianie jego ekscesów buduje jego pozycję i gospodaruje coraz większy elektorat antysemicki, ksenofobiczny i szurski - którego u nas w narodzie nie brakuje. Z drugiej strony brak próby kontrowania merytorycznie też nie jest idealnym wyjściem. FIlmy koroluka o wszystkich odpałach konfarskich uważam, że
  • Odpowiedz
@moodyboi: Ralindel to bardzo dobry przyklad na to jak to wlasnie dziala w toksycznej banieczce libleftu -
kiedy Tobie sie cos podoba to widzisz niuanse, rozpoznajesz kontrasty i spektrum, wykazujesz wrazliwosc - jezeli czegos nie lubisz bo nie masz samozaparcia, woli, charakteru czy empatii do przejscia na weganizm to zaraz weganie sa "przemocowi, toksyczni, sekciarscy" i nagle juz uzywamy jezyka skrajnej prawicy, spada fasada i pokazuje jakim naprawde jest czlowiekiem

Kiedy
  • Odpowiedz
  • 1
@otto-r-webb:

ma 2 mieszkania w dobrej lokalizacji w W-wce


Wydaje mi się, że nie ma dwóch mieszkań w Warszawie, ale nie jestem pewny.

Poza tym zgoda, w kwestii toksycznosci środowisk to far-right i far-left spełaniają teorię podkowy. I słusznie zauważyłeś, Maja Staśko z wymienionych przez Ciebie osób ma największe cojones.
  • Odpowiedz