Wpis z mikrobloga

No ja #!$%@?. Wystawiłem zestaw czasopism na OLX - jakiś gość pisze czy może osobno jeden numer. Odpowiadam że nie i myślę że fajrant, ale nie. Teraz się dowiaduje że dostałem ocenę negatywną ocenę od kupującego: "Pan nie chciał mi sprzedać osobno jeden numer".
To jest normalne że ludzie mogą ci wystawić ocenę za sprzedaż nie kupując od ciebie niczego?
#olx #januszeolx #allegro
emerytowany_emeryt - No ja #!$%@?. Wystawiłem zestaw czasopism na OLX - jakiś gość pi...

źródło: obraz_2023-11-22_221904381

Pobierz
  • 41
@emerytowany_emeryt: Miałem podobny przypadek, bo chłopa spuściłem w kiblu jak mi za towar warty 2000-2500 oferował 1200 "i jestem za godzinę". A jak napisałem, że jest niepoważny to w odpowiedzi było "#!$%@?" i potem komentarz negatywny, który zauważyłem po paru miesiącach.

Napisałem na OLX wiadomość przez formularz kontaktowy, opisałem ocb i dlaczego uważam, że #!$%@? jest to, że taki fragles mi pisze komentarz z dupy i to rzutuje na widoczną publicznie
@emerytowany_emeryt: ostatnio mialam sytuacje na olx gdzie umowilam sie z pania ze przyjade osobiscie po odbior rzeczy o konkretnej godzinie, podala adres, podchodze i jest to blok, probuje sie z nia skontaktowac i przez aplikacje i telefonicznie jednak nikt nie odbiera, bylo zimno wiec weszlam na klatke zeby sie troche rozgrzac zanim pojde i jeszcze poprobowalam kilka razy, 15 minut po tym jak poszlam okazalo sie ze babka zasnela i miala
@badziebadla: Od siebie dodam przypadki podbijania do niepoważnych kwot juz na starcie licytacji. Jest opcja zgłoszenia takiego delikwenta jako osobę nie budzacą zaufania, ale nawet jak ją usuną, to po chwili pojawia się kolejny śmieszek. A Allegro takiemu tylko pogrozi tylko paluszkiem, zaś Ty bujaj się z licytowaniem do momentu aż znajdzie sie poważny oferent. A wystarczyło by od oferowanej kwoty pobierać 5% zaliczki która w przypadku nieopłacenia przedmiotu, trafiałaby do
@emerytowany_emeryt: To nie tylko w Polsce, pamiętam jak byłem w Holandii i korzystałem z Marketplace, Wystawił coś tam za 10 euro, jakąs tam grę na konsole.
Holendrzy są znani z tego że nie ważne jaka jest cena, te zjeby i tak się będą targować.
Pisze do mnie koleżka że kupi za 5euro, mówię mu że sprzedam za 50centów, on na to że "Stoi!!!"
No oczywiście nie sprzedałem mu za 50 centów
@emerytowany_emeryt napisz do supportu że opinia z dupy jest i ci usuną :) sprawdzone działa po tym jak mi sprzedajacy wysłał niezgodnie z opisem, ja mu wystawiłem negatywa zgodnie z prawdą a on mi też że niby coś mu nie wysłałem xD 2 zdania z supportem i opinie znowu wyśmienite
pewnie bronią się tak przed omijaniem niskiego limitu bezpłatnych ogłoszeń


@Tytanowy_Lucjan: Jak raz wystawiałem chyba z 6 baniaków do robienia wina, to mi usunęli za podanie ceny 1 sztuki.
Teoretycznie powinienem więc wystawić 6 identycznych ogłoszeń "baniak 1", "baniak 2" xD Wiadomo, że wystawia się komplet, no ale nie za to płacą modom.