Wpis z mikrobloga

#bonzo Moi drodzy ktoś wie na kogo uszaty wczoraj cisnął i pokazywał jakieś meila ze szpitala? ???? Ja nie w temacie bo przygotowywałem się do wielkiego jubileuszu, na który oczywiście serdecznie zapraszam reprezentacje Wykopu bo to już dziś o 21:00 JUBILEUSZOWA LUFA DONEJT czyli moje 5 lat streamów na YouTube ???????????? Zapraszam i wiadomo co i wiadomo kogo ???????????????????????????? #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
@bodychrist_official: Kolejna wkrętka jego właściciela, debil wierzy w fejkowe maile, nawet jak miałby chwilę zwątpienia to z racji tego, że jest wyśmiewany ktoś inny niż on to wchodzi w to cały u uszy.PS. Bobi przyznaj się że napisałeś tu dziś nie bez powodu tylko by pozyskać jakiś pekiel dziś z donejtów od wykopków. ;)
  • Odpowiedz
@bodychrist_official: akat kolejna reżyserowana afera przez przydupasów bonzaia i kręsenie a'la beczki z niego, nihil novi. Sam jak oglądałem gniota na którym bonzo wstawił konwersację ze "Szpital Aleksandrowska Łódź" @proton.me to prawie poplułem monitor ze śmiechu. Ale nic to, kolejna "aferka", kolejne jajca, makak skacze jak mu grają. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@FanonFanonski: to jest kolega azbeta, przypomnijcie sobie... jak azbecik mu mówił, żeby go nie cisnął już bo jest upośledzony i obydwie małpki ucichły aż do teraz jak azbecik uznał, że czas znowu rozkręcić cyrk i może jakieś pieniążki od wykopków wyciągnąć. W taki czy w inny sposób.
  • Odpowiedz