Wpis z mikrobloga

Przyszedł mi już SD oled i największą zmianą zaraz po ekranie, okazały sie te dolne przyciski systemowe, które w końcu odpowiednio klikają i są lekko wyższe. Zmiana gigantyczna.

Zdziwiła mnie zmiana plastiku i gałek, które lekko sie różnią w dotyku. Wibracje też są inne, mocniejsze i według mnie przyjemniejsze. Wybudzanie jest tak na oko dwa razy szybsze. Dużo używam Treackpadów. W LCD były ok, ale problemem było nierównomierne klikanie i wibracje. Tutaj w końcu wibrują i "klikają" na całej powierzchni. Miałem dwa modele LCD i w każdym był problem z dotykiem, do tego stopnia, że pisanie czegokolwiek na klawiaturze ekranowej było mordęgą. W oledzie dotyk działa idealnie. Wszystkim polecam przesiadkę z LCD, a dla niezdecydowanych który model wybrać - bierzcie OLEDa ()

#steamdeck
MarchwiowySok - Przyszedł mi już SD oled i największą zmianą zaraz po ekranie, okazał...

źródło: F_Ep_19bQAAYP95

Pobierz
  • 4
@MarchwiowySok: a jak tam analogi? Może przypadkiem mniej "trzeszczą"? Bo w moim wersja LCD właśnie to jest trochę irytujące oczywiście w sumie wyczuwalne tylko jak się bez słuchawek i z ściszonymi głośnikami gra.

Co do dolnych przycisków to już to poprawili trochę w późniejszych rewizjach samego Decka LCD, ja miałem wymieniany z gwarancji i ten nowy co dostałem ma już dużo bardziej klikające przyciski no chociaż dalej szału nie ma. Więc