Wpis z mikrobloga

@pamareum: to naprawdę zabawne żeby jechać z obrzeży krócej do centrum Wawy jak z niektórych jej dzielnic. Wiem bo sam tak dojezdzam. Wszystko jest dobrze dopóki kolejne kilka tysięcy osób nie wpadnie naraz na ten sam pomysł w godzinach porannych :d mówię tutaj akurat o dojeździe z powiatów północno-wdchodnich
  • Odpowiedz
  • 0
@Reanef wiem, że pociągi są #!$%@?, z Grodziska/Pruszkowa jest tak samo jak u ciebie, ale tak jak mówię ja zamierzam nim jeździć ras w tygodniu do pracy i raz w miesiącu po coś jeszcze do Warszawy
  • Odpowiedz
  • 1
@pamareum Grodzisk to #!$%@?ów pod Milanowkiem, pakowanie się w takich miejscach w mieszkanie zamiast domu (i to jeszcze z rynku pierwotnego) to kompletny przegryw, już lepiej wybierać między Pruszkowem a Ursusem.
  • Odpowiedz
@pamareum: jak Ci się podoba okolica to czemu nie. Na pewno więcej spokoju a kino i jakieś knajpy lepsze czy gorsze znajdziesz teraz praktycznie w każdej pipidówie.
  • Odpowiedz
@pamareum: Nie idź w żaden Grodzisk, to jest tragedia dojazdowa, koleżanka dojeżdża z segmentu i klnie codziennie, non stop jakieś opóźnienia, pociąg nie dojeżdżał, etc. To jest miejscówka dla wieloosobowej rodziny (segmenty, bliźniaki, etc.) gdzie rodzice pracują hybrydowo a niska cena z metra pozwala kupić coś gdzie zmieścisz 3+ dzieci.

Pruszków jest spoko i masz SKM, która jeździ znacznie pewniej, niż KM-ki z Grodziska.

A najlepiej wyrwij coś w Wawie.

I
  • Odpowiedz
: to naprawdę zabawne żeby jechać z obrzeży krócej do centrum Wawy jak z niektórych jej dzielnic.


@Reanef: Jest sporo takich dzielnic/jednostek administracyjnych W-wy, z których jedzie się dłużej, niż z Pruszkowa czy Legionowa, ale one raczej kojarzą się z domami, ew. segmentami. Jak ktoś tam kupuje mieszkanie to IMO wpadł w pułapkę na przyjezdnego. Bo dojazd stamtąd to katastrofa.

To miejsca na postawienie domu w obrębie W-wy, wtedy to ma
  • Odpowiedz
  • 1
@Yuri_Yslin: ok, dzięki za wywalenie mi tego z głowy, więc wybieram Pruszków. W Warszawie są już tylko dzielnice peryferyjne, na Targówku o którym pisaliśmy ceny już 16k za metr.
  • Odpowiedz
@pamareum: Pruszków jest spoko jak na miasto powiatowe. Jest dość ładny, dobrze zorganizowany, a dojazd przez SKM jest OK. Parki ma super i bardzo fajne trasy rowerowe.

Mieszkałem, mam sentyment.
  • Odpowiedz