Wpis z mikrobloga

Patusy rozwalają mi klatke schodową, chleją pod blokiem, drą ryje po nocy, awantury pijackie, co chwila kradną elektromagnes z drzwi od klatki, zastawiają klatke jakimiś śmieciami, dzisiaj znalazłem tablice ogłoszeniową w śmietniku. Mieszkam w klatce gdzie na 16 mieszkań tylko w pięciu ktoś mieszka. Miesiąc temu sześciu patusów sie wprowadziło do taniego, dwupokojowego mieszkania i robią ze spokojnego miejsca meline. Ktoś co jakiś czas wzywa policje na nich ale ci tylko postoją pod blokiem 5 minut i sobie jadą. Nie mam możliwości żeby zmienić mieszkanie. Koledzy, ku*wa, nie mam siły już. Ja sam jestem bezsilny. #przegryw
  • 9
@Gajusz_Fiucjusz jak chcesz to mam ze 100 takich elektromagnesów bo chłopaki co jakiś czas przynoszą. Moge odsprzedać.

Dziwne, że jeszcze kamery nie zamontowaliscie, ale pewnie wam sie to podoba. Dlatego proszę państwa są wspólnoty i zarządcy bo mieszkańcy w blokach nie potrafią sie dogadywac i porozumiewac jak to bywa na wioskach, gdzie nawet sprzątają sami na zmiane i korona nikomu z głowy nie spada.
Ktoś co jakiś czas wzywa policje na nich ale ci tylko postoją pod blokiem 5 minut i sobie jadą.


@Gajusz_Fiucjusz: zgłoszenie > stanie pod blokiem i powrót > skarga > powtórz.

Policja ma to w dupie bo nie piszecie skarg, więc po co mają się starać?