Wpis z mikrobloga

Chłop patrzy za okno i jak tylko pomyśli, że tak ma być do kwietnia, to zaczyna go mdlić... A przynajmniej ja tak miałem w zeszłym roku. Poszedłem za radą, uderzyłem w stól i wyszedłem do ludzi yyyy... to znaczy wsiadłem w samochód i posłuchałem głosu nawigacji "kieruj się na południe". I tak oto całą jesień i zimę zeszłego roku spędziłem na Bałkanach. Czy żałuję? Nic a nic i polecam każdemu to samo - w miarę możliwości oczywiście. Bywa zimno, bywa deszczowo, ale w odróżnieniu od Polski w tym okresie, zobaczycie też słońce i kwiaty wokół.

Zapraszam do krótkiego filmu, gdzie opowiadam więcej o pogodzie i czego się spodziewać na miejscu.

Więcej zdjęć w komentarzu.

---
44/x

Tag do obserwowania/czarnolistowania: #bzdecior
Znajdziesz mnie też na YT/IG/TT/FB pod hasłem "bzdecior".

#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #fotografia #mojezdjecie #europa #geografia #pogoda #zima #grecja #albania #balkany ##!$%@? #jesien
bzdecior - Chłop patrzy za okno i jak tylko pomyśli, że tak ma być do kwietnia, to za...

źródło: 331474106_202222942491323_3936310512228581795_n

Pobierz
  • 8
  • 1
@ramirezvaca:
Dzięki za chęci! Nie no, tu nie ma żadnego zaliczania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym, że moja głowa gada do kamery, jaka jest pogoda, to można sobie przy okazji popatrzeć, jak faktycznie wyglądają krajobrazy zimą.

A jeśli chcesz jakoś wspomóc, to możesz wykopać znalezisko. Będę zobowiązany.

Jak wejdzie na główną (w sumie dużo nie brakuje), to trafi do szerszego grona odbiorców. A może wtedy
@bzdecior: ale zima jest zajebista, cale lato pocilem sie jak swinia po co mam tam jeszcze jechac xD Teraz jest ekstra, mozna w koncu w sweterku popylac i czlowiek nie #!$%@? 3h po prysznicu